Kırık Fön Aparatı

100papatya100

Yeni Üye
Tepki
13
Merhaba bayanlar, bayancağızlar, küçüklerim ve saygıdeğer büyüklerim, :) tmm bu kadar resmiyete son verelim

Geçenlerde nette gezinirken kırık fön aparatı diye birşeye rasladım. hani ürün yurtdışından geldiği belli... Fiyatı da uygun... Geçtiğimiz günlerde gene reklamlarına denk gelerek dedim bidaha bakiim neymiş diye... Ürün hoşuma gitti. Bazı sorular vardı aklımda ama satıcıyla iletişime geçip durumu belirttim.

Mesela bu aparat her fön makinasına uygunmu? Bendekine uygun olmazsa ne yapcam gibi bir çok soru vardı kafamda, ve satıcı ile iletişime geçip durumu netleştirdim ve bir tane sipariş ettim... Şu an kargo da olsa gerek :) Gelince hemen test edicem çok merak ediyorum. Kırık Fön Aparatı cidden saçları lüle lüle yapıyor mu?

En kısa sürede deneyimlerimi paylaşcam... :) Benim gibi siz bayanlarda belki bu ürünü almak istersiniz...

Not: Ürün Adı PRODİVA kırık fön aparatı diye geçiyormuş...

Ayrıca benim gibi satın alanlar varsa bu mesaj altına yazabilirler mi? Forumu gezdim ama bişi göremedim...

:eek:

OP
100papatya100

100papatya100

Yeni Üye
Tepki
13
Enteresan bişeymiş , saçlarım düz değil ama merak ettim ben de.

ya bende işte tesadüfen gördüm ama sanırım kıvırcık saçlara da olur bu. Çünkü nasıl olsa alet içinde dönüyor :) Hem saça da zarar vermiyor :) tavsiye edilir. Geç cevap verdiğim için kusura bakmayın. Ancak yazabildim. Bu aralar biraz yoğunum da :)

Bilmem ki buradan link paylaşımı yapılabiliyor mu? Kapıda ödeme seçeneğiyle aldım ertesi gün elime geldi :) tavsiye edilir...

Saçlarınızı lüle lüle yapmak istiyorsanız kesin çözüm :) denemekte fayda var...

LiLi

Daimi Üye
Tepki
12.556
İşe yaramasına sevindim , güle güle kullan .
Link konusunda uyarı yapılmış zaten ama ulaşmak isteyen zaten google' a yazsa çıkar karşısına bir yerlerde mutlaka sonuçta.
Belki saçlarının fotosunu paylaşırsın işlemden önce ve sonra diye , merak edenlere güzel bi açıklama olur.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar