Kim Milyoner Olmak İster'i o sunacak

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.533
946321_detay.jpg

Kim Milyoner Olmak İster'i o sunacak

Kenan Işık'ın yerine gelecek isim belli oldu

21 Mart'tan beri yoğun bakımdaki tedavisi devam eden Kenan Işık'ın yerine yarışmayı sunacak isim belli oldu.

"Kim Milyoner Olmak İster" adıyla yayın hayatına devam eden Atv'nin sevilen bilgi yarışmasının sunucusu Kenan Işık geçtiğimiz ay beyin kanaması geçirmişti. Kenan Işık sağlığına kavuşana kadar Kim Milyoner Olmak İster'i yakın dostları sunacak. İlk haftanın sunucusu Zafer Ergin oldu. Ergin'in sunduğu ilk bölüm 10 Mayıs'ta yayınlanacak.

946321_2819945e69ca787c61c75a69e49ab36b.jpg

Işık’ın sağlık durumunun program sunmaya bir süre daha imkan vermeyeceğini gören yapım şirketi, aldığı kararla yeni sunucu arayışına girdi. Bulunan isimse yine TV ekranlarından hepimizin tanıdığı biri oldu. Arka Sokaklar ve Kurtlar Vadisi dizilerinden tanıdığımız başarılı oyuncu Zafer Ergin, Işık’ın yerine önümüzdeki hafta Kim Milyoner Olmak İster programını sunacak. Zafer Ergin’in ilk çekimleri de tanıtım olarak ATV’de yayınlanmaya başlandı.

Kenan Işık iyileşene kadar programın sunuculuğunu yalnızca Ergin yapmayacak. Bazı ünlü isimler Işık ekranlara dönene kadar yarışmayı sunacak.

HT Magazin

Çilekli Sakız

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
5.840
Kenan Işık adına çok üzüldüm çünkü çok büyük bir terbiyesizlik o hastanede yatarken hala yeni bölüm diye yayınıyorlar..Ayıp çok ayıp..Şimdide kalkmışlar böyle birşeye yelteniyorlar yahu bırakın adam bir iyileşsin sağlığına kavussun..Para insanı rezil ediyor işte

ferah

Daimi Üye
Tepki
9.347
tv de reklamını gördüm sabah,zafer erginin sunacağını:huhuu:

htc_

Daimi Üye
Tepki
986
herkes kendi paçasını kurtarma peşinde. Atv de bunu yaptı haliyle. Bence idare eder, bir kenan ışık olamasada zafer erginde çok iyi bir oyuncu, bence kıvırır bu işi :tıktık

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Ses tonu olarak evet kararlı ve olgun bir ses...Ama vekaleten geleceği için bir sorun olmaz diye düşünüyorum..
Sonuçta sevilen bir program ama şunu da unutmayalım ki Kim Milyoner Olmak İster!!Programı Kenan Işık ile hayat buldu!!!

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar