Kepeğe karşı kesin çözüm var mı?

Tepki
49
Merhaba arkadaslar.Beni gebelik bolumundeki konumdan tanirsiniz. Hala beklemekteyim, insh persembe gunu hayirli haberler alirim...

Sizden oneri bekliyorum.Kepekten kurtulmanin dogal yolu nedir? hangi bitkiler ve hangi sampuan kesin cozum verir? Cok onemli. Tesekkur ederim...

_emos_

Daimi Üye
Tepki
5.513
İnşallah alırsın..piyasada bir sürü kozmetik var ama pahalı olması reklamının olması iyi olduğu anlamına gelmiyor biliyoruz benimde saçlarımda bi dönem oldu bitkisel demişsin cnm ben sirke kullandım ara arada kullanırım duş sonrası durulama suyu olarak yada bi boş sprey kutusuna koyabilirsin üzüm biraz ağır kokuyor ama elma kokmuyor ve inanılmaz canlanıyor saç ben denedim çok memnun kaldım konak monak kabartıyo hepsini.:eek:ys:

OP
Deniz_kizi
Tepki
49
arkadaslar zetion diye bir sampuan aldi... haftada 3 defa yikadim ve kepeler azaldi hatta yok diyebilirim))))

S

seda_m

Misafir
bayanlar şunu sakın unutmayın saçlarınızı hergün yıkamayınız çünkü saçların yağada ihtiyacı var ve çık sık yıkamak kepek oluşumuna ve saçların zayıflamasına yol açabiliyor.ve yıkamayı 1 gün bile bıraksanız saçınız sanki kar yağmış gibi kepekle doluyor.haftada 2 veya 3 kez yıkayın saçlarınızı.evet gerçekten doğal bir şampuan ve saç kremi var ben kullanıyorum

S

seda_m

Misafir
şnuda söliyeyim kepegin enbüyük kaynagı şampuandır her şampuan her saça ve saç derisine iyi gelmiye bilir doğru şampuanı kullanın birine iyi gelen şampuan başka birinin saçı için iyi olmaya bilir.ve kimyasal olmadıgına dikkat edin

gokyuzu

Daimi Üye
Tepki
7.606
Merhaba arkadaslar.Beni gebelik bolumundeki konumdan tanirsiniz. Hala beklemekteyim, insh persembe gunu hayirli haberler alirim...

Sizden oneri bekliyorum.Kepekten kurtulmanin dogal yolu nedir? hangi bitkiler ve hangi sampuan kesin cozum verir? Cok onemli. Tesekkur ederim...
Şaçlarını çok sıcak suyla yıkama ılık suyla yıka nedeni buda olabilir çünkü kepek aslı sıcakla pullaşan kafa derisidir birde aslıcım dile getirmiş elma sirkesi adlı konusu var onuda dene ben faydası olduğunu duymuştum inşallah işe yarar:sirin:

denizkızı

Daimi Üye
Tepki
1.901
Sadiye'ye katılıyorum.O şampuan da etkili :) ( Adını yazmaya üşendim şampuanun -kop-kop )
Anaaaam ikinci deniz kızı :) Yeni gördüm :) Hoş geldiiiin ( Biraz geç oldu sanırsam:huhuu: )

zeynepnehir

Daimi Üye
Tepki
1.028
canım şampuanına biraz zeytinyağı bal ve hindistan cevizi ekle güzel bi karışım oluyo -ciko

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar