Duyuruyu Kapat
Hanimefendi: kadınlara özel bir şekilde sağlık, giyim, beslenme, diyet ve benzeri kısaca her konuda destek veriyor. Türkiye'de tek kaynak olma yolunda hızla ilerleyen Hanimefendi.com, üyeler dışında ziyaretçilere açık yapısıyla da paylaşım mantığının hakkını vermeye çalışıyor. Siz de bunun bir parçası olmak istiyorsanız, hemen ücretsiz kayıt olabilir ve aramıza katılabilirsiniz. Sensiz bir kişi eksiğiz... :)
Duyuruyu Kapat
Instagram 180T
Facebook 10K
Twitter 138T

Kendinize ait manikür setiniz var mı?

Konu, 'El ve Ayak Bakımı' kısmında Arina tarafından paylaşıldı.

1. Arina

Arina Daimi Üye

Biliyorsunuz ki manikür setlerinizin size özel olması gerekiyor. Çünkü, bir çok mikrop ve virüs kapabilme ihtimaliniz var herkesin kullandığı manikür setlerinden.

Ben kendime sadece et makası, törpü ve ince uçlu makas aldım Douglas'tan. Zaten Douglas'ın ürünlerini de Solingen yapıyor. Ben çok memnunum. :eek:

Sizler kullanıyor musunuz? Kullanıyorsanız hangi marka?

Teşekkürler

enise_, ebrulii, ilk_nur ve 2 kişi daha bunu beğendi.
  2. sadiye

sadiye Admin

Valla ben kullanmiyorum canim, simdiye kadar da hic yaptirmadim. Gerek duymuyorum saniyorum. Sadece törpüm birde tirnak makasim vardir. :eek:

Fındık Kurdu ve Arina bunu beğendi.
  3. Konu Sahibi
    Konu Sahibi
    Arina

Arina Daimi Üye

Ne kadar güzel ya, ben bir başladım yaptırtmaya, şimdi altından kalkamıyorum. :ates: Ayda 1 kez, hadi bilemedin 2 ayda 1 muhakkak gidiyorum:dusun:

4. Fındık Kurdu

Fındık Kurdu Daimi Üye

Ben de kendim bişeyler yapıyorum canım evde,törpüm ve tırnak makasımla..:eller:

Manikür yaptırmıyorum.:eller:

Arina bunu beğendi.
  5. ilk_nur

ilk_nur Daimi Üye

hiç kullanılmamış bi törpüm ve tırnak makasım var:) ya ben sevmiyorum zaten uzun tırnak çok rahatsız oluyorum kesiyorum devamlı

Arina bunu beğendi.
  6. Rosie

Rosie Misafir

manikür yapmıyorum :huhuu:

7. ebrulii

ebrulii Daimi Üye

hiç yapmadım manikür ama çok istiyorum herkes bir kere yaptırdın mı devamlı yapman gerekir diyor bende onunla uğraşamam yahu :eller::eller:

8. LiLi

LiLi Daimi Üye

Manikür setim yok, kuaföre yaptırıyorum , ama gerçekten herkesin özel seti olmalı , sonuçta ufak kesiklerden mikrop üremesi işten bile değil..

9. nk83

nk83 Admin + Sitenin Hikaye Yazarı

Bende böyle şeylerin kişiye özel olmasından yanayım :eller: aslında birçok eşyamı (giyim-kozmetik gibi) pek paylaşmam :dertli: istenirse ya komple veririm yada sonradan geri verince kullanmam :eek:ys:

10. enise_

enise_ Daimi Üye

törpümle tırnak makasım var ama uzatmadığım için pek maniküre gerek duymuyorum :lilav: