Kendimi toplayamıyorum bayanlar fikirleriniz almak istiyorum

flamingo

Daimi Üye
Tepki
6.630
sen onun peşinden koşacagına o senin peşinden koşsun..

OP
K

kalbikirik

Yeni Üye
Tepki
14
çok fena tecrübesziliğime geldi,,fena tosladım....offff zaten okulum yeni bittii ne yapcağımı bilmiyorum...uğraşcak bişeyim yok..sarıyorum..bu saaten sonra olmazda yani ..bu şekilde davranılmak ağrıma gitti..ben farkı şeyler ümit etmiştimm.yarattığı izlenimle sonuç aynı çıkmadı...kafamda fazla hayalledim..farklı biri yarattım belki de....artık anımasatcak bişey istemiyorum..face komple kaldırmak istiyorum bir kaç haftaya kadar....belki hemen....kararsızım...

OP
K

kalbikirik

Yeni Üye
Tepki
14
kesinlikle katılıyorum.. biraz cool davransaydın keşke, hiç atmasaydın mesaj. üstüne düşme olarak algılamış olabilir.. kaçan kovalanıyor ne yazık ki düzen böyle..

off nasıl davrancağımı bile bilmiyordum...karşımdakini net tanımamam benim tecrübesizliğimm...

LiLi

Daimi Üye
Tepki
12.556
Birbirinize göre olmadığınızı düşünmüş ve kırmadan uzaklaşmış , kendini kötü hissetmene gerek yok , zaten senin de içine sinmeyen alkol veya gece hayatı diye bahsettiğin alışkanlıkları varmış..
Acaba çok fazla mı yalnız kalıyorsun ? Bu kadar bir görüşte bağlanma gibi davranışlara bu mu sebep oluyor?

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar