Kendim için

M

melis_melis

Misafir
vallahı kızlar nasıl sölesem bılemıyorum dun cocuk ıcın bugunde kendın ıcın ıstyorsun demeyın kendım ıcın gıymedıgınız kıyafetler varsa gönderebılırmısınız bana ınanın vallahı cok utanıyorum maddı durum sıkısık oldugundan kendıme bseyde alamıyorum :uzgun::uzgun::uzgun:

sadiye

Admin
Admin
Tepki
56.321
Canim bence bedenini falanda yaz belki yollamak isteyen arkadaslar olabilir.

tobe

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
3.765
ah canım yaaa ben eskilerimi daha doğrusu kullanmadıklarımı yeğenlerime veririm pek tutmam evde rahatsız eder beni..

OP
M

melis_melis

Misafir
anlıyorum canım ıns yardım eden cıkar

OP
M

melis_melis

Misafir
kızlar bu konuya bakan yokmu :bayil::bayil:

Lilav

Daimi Üye
Tepki
21.987
Sen istersen bedenini falan yaz ben yurtdisindanin ama yakin arkadaslar ellerinden geleni yaparlar.

OP
M

melis_melis

Misafir
iyide ben bedeni yazdım hıc kımse yardımcı olmuyor bana

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
iyide ben bedeni yazdım hıc kımse yardımcı olmuyor bana

Sevgili Melis hanım,ihtiyac sahibi bir insan olduğunuzu anlayabiliyorum..
Bebeğiniz için gereken hassasiyeti göstermi olduğumuza da inanıyorum.
Ancak hiç tanıdık eş dost yada akrabanız yok mu acaba?
Evet giyilmemiş bekleyen eşyalar,her insanın dolabında beklettiği kıyafetleri oluyor ancak ya yiğenlerimize yada daha yakınımızdaki bildiğimiz tanıdıklarımıza veriyoruz çoğumuz böyle yapıyoruzdur.
Özelden rica da bulunduğunuz şeyi üzgünüm ama yapamıyacağım.
Bebeğiniz için gereken önemi ve anlayışı site olarak yaptığımıza inanıyorum.
Eğer size yardım edecek yada yardım etmek isteyecek kişilerle buradan irtibata geçebilirsiniz.
Anlayışınız için teşekkür ederim.

OP
M

melis_melis

Misafir
haklısın ihtiyac sahııbıyım şahmaran yazmıs cevrende eş dost yokmu dye yok ne bır akraba nede bır kımsem hıc kımse yok esım ve ben harıcınde kımse yok ıste ıhtıyac sahıbı olmak cokmu kötu bsey ayrıca belkı dyorlardır bu nete nasıl gırıyo dye sadece hıcbırsey yetısmıyor kendıme bsey alamıyorum dedım en azından yardım ederek hayır duamı alırsınız.ayrıca dolabınızdakı gıymedıklerını vermenız buyuk sevap cunku yarın öburgun ötekı dunyada fazla kıyafetın hesabı sorulacak.

goznuru

Daimi Üye
Tepki
396
Melis Melis benim yazdiklarimi yanlis anlama her evlilikte bir takim sorunlar yasandi dort , dortluk evlilikler olmadi bir seyler caba gostermek lazim bence ne yapabilirim deme sakin calisamam bebeyim var bunlar benim icin bahane bir kadinin en buyuk ozelliyi becerisidir elbette seninde el becerin oldugu bir sey vardir . en azindan hic birsey bilmiyorsan lif yaparak evinin ihtiyacini gorenler var . liflik ipler o kadar da pahali deyil dukkanlara birakabilirsin , komsularina soyleyebilirsin . Sana bunu neden yaziyorum benim annemin bir lafi vardir ." Elden gelen ogun olmaz , oda vaktinde bulunmaz" iste bu sozden dolayi simdi bebeyin icin yollansa bebeyini bir ay kadar idare eder ya sonra? sen mucadeleni yap yari yolda kalma ne yapabilirim hep bunu dusun . bana sakin kizma yaydiklarimdan dolayi bir buyuk olarak nasihat benimkisi akil vermek deyil elinden ne geliyor. el isi falan varmi? siparis isler yaptirabiliriz.

goznuru

Daimi Üye
Tepki
396
hee birde sunu ekleyim canim obur dunyada o kadar sey varken pantolonun 10 tane , ceketin 5 tane bunlarimi soracaklar yapma boyle cirkin seyler bunlar ben duzgun olayim cizgim dogru olsun kimsenin isine , esine , asina goz koymayim varsin elbisemi sorsunlar kitabin neresinde yaziyo soylede bende bakayimda cok elbiseleri atayim allam yaaa

OP
M

melis_melis

Misafir
benım el becerım yok ben ılla gıysı ıstyorum demedım sadece bosuna durmasın gıymedıgınızı paylasın dedım paylasmak guzel bır sey deılmı? evet öbur dunyada sorulacakmıs bunu ıstedıgın herkese sorabılırsın canım

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar