Kelime Oyunu

Tepki
914
Kanal 1 (Bloomberg HT) Ekranlarındaki Kelime Oyunu, Büyük ilgi Odağı Oldu. Kelime oyunu izleyenleri hem bilgilendiriyor hem eğlendiriyor.

Kelime Oyunu’na Nasıl Başvurabilirim?
Herhangi bir e-mail adresinizden kelimeoyunu@bloomberght adresine fotoğraflı bir özgeçmişinizi atarak başvurabilirsiniz..

Kelime Oyunu Yarışmasına Nasıl Soru Gönderirim?
Herhangi bir e-mail adresinizden kelimeoyunusoru@bloomberght adresine yarışmada görmek istediğiniz soruları yollayabilirsiniz.

aranızda kelime oyunu müptelası olan varmı ..biz tosunumla müptelayız ..her akşam yarışıyoruz ...:kahve:
çok zevkli eğlenceli ve kültürel bir yarışma ..
keşke bütün yarışmalar böyle faydalı olsa da ,şu saçma sapan yarışmaları izlemek zorunda kalmasa kimse. ..

OP
P
Tepki
914
hiç kaçırmam 7000 puan yapıyorum gıcığım sırf o koltuğa oturamam düşer rezil olurum diye baş vurmuyorum:kptmya::kptmya::kptmya:

vay sunay desene rakibimsin..ben geçen akşam bütün soruları bildim biliyormusun takır takır ..eşim şu zekaya bak fışkırıyor akıllı karım benim diye tıpışladı arkasından :kptmya::kptmya: ben normalde 7500 ten aşağı düşmüyorum zaten .. eşimle yarışıyoruz ..yenen diğerine birşey yaptırıyor :kptmya::kptmya:
evet orada heyecan basar kesin ona katılıyorum dili damağı tutulur insanın yaaww

OP
P
Tepki
914

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar