"Keklerimiz Yarışıyor" Yarışmamızın Başvuruları Başladı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.518
resim

:1::1:"Keklerimiz Yarışıyor" Yarışmamızın Başvuruları Başladı:1: :1:

Efendim isterseniz tatlı isterseniz tuzlu her türlü kek tarifinizle yarışmamıza katılabilirsiniz

Kurallarımız her zamanki gibi
kiss.gif

icon3.gif
Alıntı resim kullanmıyoruz muhakkak kendi yaptığınız kekin resmi olmalı aksi takdirde diskalifiye olma durumuyla karşı karşıya geliriz ki bunu istemeyiz :panter:

icon3.gif
Kendinizi yarışma bitimine kadar deşifre etmemeniz gerekiyor :benmi:

icon3.gif
Yarışmamıza en fazla 5 resimle katılabilirsiniz.Resimlerinizi düzenlememenizi rica edeceğim :tskler:Ayrıca tarifinizle beraber tek mesaj halinde bana ulaştırırsanız çok memnun olurum :findikim:

Son Katılım Tarihi : 14 Ekim (Her zaman dediğim gibi eğer kısa bir süreliğine bekle derseniz beklerim sorun olmaz :buyrun: )

Buraya tıklayarak tarifinizi ve resimlerinizi bana gönderebilirsiniz

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
-kop-kop-kopEvvvet marifetli hatunlar kolay bir kategori umarım katılımı bol olan bir yarışma olur-kop-kop-kop-kop-kopkatılımcıları görim:findikim::findikim:
Doğru mutfağa ve keklerimizi çırpmaya:nk::nk::nk:

Heheheheee:gul:
Kolay mı,sana göre kolay şekerim:gul:
Ben mutfağa gireyim de yarışmaya katılayımda sondan birinci olayım heyoooooo:elif:

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
Kolay tabi Şahım 2yumurta şeker süt un çırp at fırına pişsin gönder yarışmaya sonra afiyetle ye:cikolata::cikolata::cikolata:Sana tarif veremmi:bestas::bestas:

OP
nk83

nk83

Admin
Tepki
83.518
Bakalım piyango sonunculuk isteyenlerden kime vuracak:bestas: Bu aradaaaa şimdiden söyleyeyim ben yokum anacııım :dance2: ay birincilik şansınız arttı hadi iyisiniz asılın yarışmaya :rujsigara:

:ilginçkektarifibulamayanhafiftendebirüşengeçlikbirtembellikbirkendiniadapteedememişciliksarıpkatılamıcambariukalalıkyapayımşanımyürüsündiyennksmilisi:
(Ay bu da nk smilisimi nurhayat smilisimi belli değil )

incitanemtuana

Daimi Üye
Tepki
28.175
:nk::nk::nk:
hadi bakalim ayagimin tozuyla katilicam insaALLAH
uzun zaman oldu katilipta o heycana ortak olmayali
nk cigim perilicem sen niye yoksun ya :(
saka yaptin dimi:sinifsinif:
sensiz olmaz ustam:nk::huhuu:
umarim bol katilimli
süper görselligi olan lezzetlerle karsilasiriz

OP
nk83

nk83

Admin
Tepki
83.518
Bir dahaki sefere inşallah periliçem bu sefer seyirci olayım istedim :huhuu:

---------------

Yarışmacılar gözlerini sonunculuğa dikti yahu olur mu hiç nasıl yarışma bu gazeteye basarlar bizi gaza getireyim biraz birinci olanaaa 2 altın kaplama kupa yanında bir yıllık un şeker yağ paketide müesseseden :cokkomik::cokkomik:

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
Bakalım piyango sonunculuk isteyenlerden kime vuracak:bestas: Bu aradaaaa şimdiden söyleyeyim ben yokum anacııım :dance2: ay birincilik şansınız arttı hadi iyisiniz asılın yarışmaya :rujsigara:

:ilginçkektarifibulamayanhafiftendebirüşengeçlikbirtembellikbirkendiniadapteedememişciliksarıpkatılamıcambariukalalıkyapayımşanımyürüsündiyennksmilisi:

Seni içine Nurhayat girmiş Nk smillisi seniiii-kizgin-kizginnedemek katılmıyorum ben nidedim katılmayan gazabımdan çeker demedimmi:sılakonda::sılakonda::sılakonda:anlamam katılıyosun hem birincilik benim nabeerrr ben dedimmi ben sondan birinciyim diye baştan birincilik duruyoken dimi ama :benmi:

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.685

hahahahahah smiline bayıldım
Bir dahaki sefere inşallah periliçem bu sefer seyirci olayım istedim :huhuu:

---------------

Yarışmacılar gözlerini sonunculuğa dikti yahu olur mu hiç nasıl yarışma bu gazeteye basarlar bizi gaza getireyim biraz birinci olanaaa 2 altın kaplama kupa yanında bir yıllık un şeker yağ paketide müesseseden :cokkomik::cokkomik:

Cok ayıb nk'm sende katıl kapışalım

OP
nk83

nk83

Admin
Tepki
83.518
Bende sevdim
Bir sonrakinde kapışırız bebişim :bestas:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar