Kaynanasını Sevenler Kulubü..

Çilekli Sakız

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
5.840

Zamanla aramız düzeliyor mu ne..Başlarda birbirimizi tanımadığımız için aramızda uyuşmazlıklar çok oldu ama artık eskisi gibi değil çok esirgiyor beni özgem de özgem diyor baska birşey demiyor..Sağa sola her gittiği yere beni çağırıyor..Beni yanından ayırmak istemiyor..Sürekli yeni yeni kıyafetler alıyor ne zaman çıksa bir pazara mağazaya bana birşey almadan dönmüyor..Geçen ahmetle tartıştık yanlışlıkla kapıyı hızlıca çarparken ayağımı sıkıstırdı ayağımın yan tarafı hafif soyuldu diye kıyameti kopardı küs gittim diye evden 10 kere arayıp aklım sende kaldı kızım yavrum deyip durdu..

Benim kaynanama neler ouyor:iyyyy:

OP
Kristen Stewart

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
Zamanla aramız düzeliyor mu ne..Başlarda birbirimizi tanımadığımız için aramızda uyuşmazlıklar çok oldu ama artık eskisi gibi değil çok esirgiyor beni özgem de özgem diyor baska birşey demiyor..Sağa sola her gittiği yere beni çağırıyor..Beni yanından ayırmak istemiyor..Sürekli yeni yeni kıyafetler alıyor ne zaman çıksa bir pazara mağazaya bana birşey almadan dönmüyor..Geçen ahmetle tartıştık yanlışlıkla kapıyı hızlıca çarparken ayağımı sıkıstırdı ayağımın yan tarafı hafif soyuldu diye kıyameti kopardı küs gittim diye evden 10 kere arayıp aklım sende kaldı kızım yavrum deyip durdu..

Benim kaynanama neler ouyor:iyyyy:

Aman nazar değmesin canım sus dilini ısır poponu kaşı:ne:

Kafasına saksı düşmüş olabilir mi acaba:eek:fff::ko

*Hülya*

Daimi Üye
Tepki
6.519
kayınvalidemle fazla ortak noktamız olmadığı için öyle nötr bir durum söz konusu
ne kötülüğünü gördüm nede iyiliğini
sevmiyorum diyemem ,iyi bir insan kanımca
belkide o beni çok seviyor olabilir buarada :nazo:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar