Kaynanalar neden sevilmez?

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.643

Kaynanalar neden sevilmez? :hihh:

536746925859f5e40e060de0

Tepki
68
Anlayışsız,denge kuramamaları ve laf sokmadan konuşamamaları gelinleri çıldırtabiliyor. Ve eşinin hatrına sabrediyorsun, işte bu sizde bir süre sonra içinizde taş gibi bir ağırlık yapıyorr :/@ Fazlasıyla sinir bozucu bir durum. Ama iyiki ahiret var diyorum ben böyle olunca..

Simge_01

Daimi Üye
Tepki
418
Bilmiyorum bu konuya ne cevap verilirde kültür çok önemli ürkütmeye başladınız beni :) İnsan hangi gözle bakıyorsa o baktığı gibi görürmüş.Biraz anlayış şartmı mesela düşünün bir evlat kolay yetişmiyor haliyle anneler kıskanıyor olabilir bu çok normal.Biz kadınalrda sanki kendimiz doğurmuş gibi sahiplenirsek büyük bir şenlik bizleri bekliyor olacaktır diye düşünüyorum :)

OP
bitter_im

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.643
Öylede oluyor zaten @Simge_01 :hihi:
Kıskanclık araya girmemeli bence aile ilişkilerinde annede damatta gelinde eşit olursa düzen bozulmaz. sabır işi bunlar bende sabırsızım :nazo: nas olcak bilmiyorum :gul:

Simge_01

Daimi Üye
Tepki
418
Öylede oluyor zaten @Simge_01 :hihi:
Kıskanclık araya girmemeli bence aile ilişkilerinde annede damatta gelinde eşit olursa düzen bozulmaz. sabır işi bunlar bende sabırsızım :nazo: nas olcak bilmiyorum :gul:

Hemen açıklayayım.Kız kardeşiniz veya erkek kardeşiniz varmı bilmiyorum ama farzedinki erkek kardeşiniz var ve gelininiz annenizi sevmiyor.Sanki kendi doğurmuş gibi sahipleniyor.Artık gerisini siz düşünün.Ben her olaya kendime yapılmasını istemediğim şeyi başkasına yapmamakla bakarım sevgili bitter_im.Sizde deneyin lütfen sonuçlarını görürsünüz :)

OP
bitter_im

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.643
Hemen açıklayayım.Kız kardeşiniz veya erkek kardeşiniz varmı bilmiyorum ama farzedinki erkek kardeşiniz var ve gelininiz annenizi sevmiyor.Sanki kendi doğurmuş gibi sahipleniyor.Artık gerisini siz düşünün.Ben her olaya kendime yapılmasını istemediğim şeyi başkasına yapmamakla bakarım sevgili bitter_im.Sizde deneyin lütfen sonuçlarını görürsünüz :)

Valla diyelimkilerde olmiyi bu işler simğecim :D
Bende şuan sıkıntılar içindeyim fenalardayım :gul:
manitayla bu yüzden tartıştık :d derin mevzular işin içinden çıkamıyom :D

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.515
Önyargılar yüzünden sevilmez aynı şey gelin içinde geçerli iki tarafta birbirinin açıklarını aramaya kalkmasa yada üstün gelmeye çalışmasa bal gibi de geçinirler yeter ki geçinmeye gönülleri olsun

Sevilmez demek doğru değilde neden sevdirmez.
Çünkü genelde sevdirmiyor.
Örneğin Bknz; @nk83 :D

Ay bu gelin taktı bana he O gelin kaynana münazarasının 2.Perdesi de olsun azcık daha perişan edeyim sizi 4 gelin fındık kadar bana saldırdınız insaf be :gul:Sen beni sevmiyor musun şimdi

Çilekli Sakız

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
5.840
Önyargılar yüzünden sevilmez aynı şey gelin içinde geçerli iki tarafta birbirinin açıklarını aramaya kalkmasa yada üstün gelmeye çalışmasa bal gibi de geçinirler yeter ki geçinmeye gönülleri olsun

Ay bu gelin taktı bana he O gelin kaynana münazarasının 2.Perdesi de olsun azcık daha perişan edeyim sizi 4 gelin fındık kadar bana saldırdınız insaf be :gul:Sen beni sevmiyor musun şimdi

Ben hala hıncımı alamadım daha fazla veryansın etmek istiyorum ondan yetmedi bu süre bana Yapalımda alalım boyunuzun ölçüsünü Nkkondam :D

Şimdi seni seviyorum bu gerçeğide unutmamak gerek

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.515
Ben hala hıncımı alamadım daha fazla veryansın etmek istiyorum ondan yetmedi bu süre bana Yapalımda alalım boyunuzun ölçüsünü Nkkondam :D

Şimdi seni seviyorum bu gerçeğide unutmamak gerek

Ne o sanal kaynanacığına entari mi dikeceksin de boy ölçüsünü istiyorsun :nazo:

Bende seni seviyorum güzel gelinim benim gel nkkondanın şefkatli kollarına
dame.gif

Tepki
10
fotoğraftakinden gidecek olursak büyük ihitmalle oğlunun ondan çok başka kadını seviyor düşüncesi kaynanayı çekilmez kılan şeydir :)

Ev Kedisi

Daimi Üye
Tepki
1.224
Ego sahibi olan ve laf söyleyen kaynana sevilmiyor, hayatın gerçeği bu.
Lakin bu zamanda kaynanaların çoğu gelininden korkuyor, benimki bile dahil:serenade:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar