Katrina Kaif - Kamli

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.653
KATRİNA KAİF - KAMLİ

tumblr_mxf54wnihH1rwbf4ro1_500.gif

tumblr_mxq7m9b1HP1rwbf4ro3_250.gif

OP
bitter_im

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.653
Bacııımm şu video bi izle hele @nk83 :D
Bu hatunumu alsam netsem
dhoom 3 filminden.

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.518
Aman onu da al geç kalma :gul:

Hareketleri müzikle hiç uyumlu gelmedi ya estetikte değildi bir havada iple uçuş hoştu bir de şu tişörtten ip çıkarken iyiydi :D

Ay dur ne diycem bir ara kız onu çıkarıyor bunu çıkarıyor dedim bitter bu ne :gulsemmi: hani böyle gidecekse konuyu kapatıp belgesel koyacaz kesin dedim :nazo:

OP
bitter_im

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.653
Aman onu da al geç kalma :gul:

Hareketleri müzikle hiç uyumlu gelmedi ya estetikte değildi bir havada iple uçuş hoştu bir de şu tişörtten ip çıkarken iyiydi :D

Ay dur ne diycem bir ara kız onu çıkarıyor bunu çıkarıyor dedim bitter bu ne :gulsemmi: hani böyle gidecekse konuyu kapatıp belgesel koyacaz kesin dedim :nazo:
:gul::gul: ayyy kız fena mı ustu kapalı striptiz izlettim :kahkaha:
çaktırma işte :kptmya: sorma yaa bende öle ddim ilk izlerken çıktıkça çıkıyor :D ne giyinmişte gelmiş ayol
Birde işin kötüsü kız akrobat oraya hergün geliyor ama bi türlü kabul etmiyorlardı :D en son sandalyede oturana denk geliyor
Oda tamam diyor 5dakikan var diyo eger ben kafamı senden başka yere cevirirsem işe alınmıcaksın çıkıp gitcen diyor :D Düşündümde kız hergün öle giyinip geliyordu demekki yazık isilik olur be :kahkaha: ama tabi kabul ediliyodu aşık olduydu :D film çok iyi yaa tavsiye ederim :D

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar