Katı Meyve Sıkacağı

esmeryarim

Daimi Üye
Tepki
3.148
Allahım tüm tembeller bizimsitedetoplanmışsuya tutuncatertemiz oluyo işte makinaya atın bitti:saplak::nazo:

tembelim ben tembelim tembelim laylaylay :D
ahh canımyaa aynı anda 3 bebeyle uğraşınca insanın pili bitiyor düşün artık okadar yoruluyorum ki meyve sıkacağıyla uğraşmak bile zor geliyor bana yorulunca vitamin neyin aklıma bile gelmiyor :D

oan tek düşünebildiğim şey biran önce gece olsada çocuklar uyusuda bende biraz dinlenebilsem

OP
Kristen Stewart

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
tembelim ben tembelim tembelim laylaylay :D
ahh canımyaa aynı anda 3 bebeyle uğraşınca insanın pili bitiyor düşün artık okadar yoruluyorum ki meyve sıkacağıyla uğraşmak bile zor geliyor bana yorulunca vitamin neyin aklıma bile gelmiyor :D

oan tek düşünebildiğim şey biran önce gece olsada çocuklar uyusuda bende biraz dinlenebilsem

Canım benim ya üçüz müyoksa:bayil:

Allah kolaylık versin sana ben iki taneyle zor baş ediyorum üstelik biri 7 diğeri 2 yaşında:bayil:

Meyva sıkacağını bende oğlum doğduktan sonra aldım.Çok memnunum.Asla hazır meyva sulardan alıp içirmiyorum.Çocuğu olan her eve lazım

Nar,havuç,portakal,elma karıştırınca çokgzel oluyo bendeçok memnunum:cay:

-sumeyye

Daimi Üye
Tepki
4.992
güle güle güzel günlerde kullan canım benimkide böyle aynıı model sadece marka farklı
ne iyi etmişsiniz of of çocuklar sağlıklı beslenecekler

-sumeyye

Daimi Üye
Tepki
4.992

Teşekkürler canım..Özellikle çocukolan her eve lazım

kesinlikle haklısın canım bizde çocuk yok ama arada sırada kendimiz için sıkıyoruz meyve çok iyi oluyor bu sıkacak sayesinde marketdeki kutu meyvesuyu nu almıyoruz zaten oldum olası hiç sevmezdim iyikide böyle kolaylıklar girdi hayatımıza şükürler olsun bu güzel kolaylığı veren Rabbbimize :istebu:
-alkis

esmeryarim

Daimi Üye
Tepki
3.148
@Fındık Kurdu evet üçüzlerim var :)

her dönemleri çok zor geçiyor şuan 18 aylıklar büyüdükçe işim daha zorlaşıyor RABBİM yavrularımın canına sıhhat versin bana büyük sabır zaman nasıl geçiyor koşturmacan anlamıyorum bile
çokkkkk yoruluyorum ama olsun evlat başka bişey onlar için herşeye katlanılıyor :)

işte tembelleğimin sebebi belli oldu değilmi

ALLAH seninde evlatlarını bağışlasın canım :ask:

OP
Kristen Stewart

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
@Fındık Kurdu evet üçüzlerim var :)

her dönemleri çok zor geçiyor şuan 18 aylıklar büyüdükçe işim daha zorlaşıyor RABBİM yavrularımın canına sıhhat versin bana büyük sabır zaman nasıl geçiyor koşturmacan anlamıyorum bile
çokkkkk yoruluyorum ama olsun evlat başka bişey onlar için herşeye katlanılıyor :)

işte tembelleğimin sebebi belli oldu değilmi

ALLAH seninde evlatlarını bağışlasın canım :ask:
Canım benim kıyamam ben sana...tembellik yapmaya hepimizden çok hakkın varmış.onlarda büyüyecekler annesi de işte zor dönemimiz.benim oglumda çok fena.bi gün salona girdim kumandayı arıyorum babamız camı açmış kumandayla elinde muz vardı camdan aşağı atmış.Allahtan kendini atmadı

OP
Kristen Stewart

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
bende ücüz yook ama benım kız bır duzıneye bedel :tskler:
arkamı her dondugumde farklı bır suprızle karsılasıyorum:bayil: yaptıgım yemege razı oluyorum meyve suyu kenarda dursun:eek:fff:

Şimdikiçocuklar çok fenalar çok:besik:

Gözümüzü dört açmamız lazım:durbun:

esmeryarim

Daimi Üye
Tepki
3.148

Canım benim kıyamam ben sana...tembellik yapmaya hepimizden çok hakkın varmış.onlarda büyüyecekler annesi de işte zor dönemimiz.benim oglumda çok fena.bi gün salona girdim kumandayı arıyorum babamız camı açmış kumandayla elinde muz vardı camdan aşağı atmış.Allahtan kendini atmadı

yoruluyorum canım öyleki gece olunca beynimin bile uyuşup karıncalandığını hissediyorum hem ruhen hem bedenen yıpranıyorum
ama olsun yinede evlat için herşeye deyiyor

bizimkilerin yaptığı yaramazlıkları anlatsam ohoooooo birsürü zeytin yağını döküp evi o şekilde gezmişl erdi her yer yağ içindeydi pencerelere çıkıp cam açık vaziyette oturmuşlardı ALLAH tan birbirlerini itmemişlerdi aşağı :konusmam:
tv sehpasına tırmanmış tv sallıyorlardı ALLAH ım sana emanetler üzelerine düşürseler 3 de altta kalırdı çamaşırlarını dağıtıyorlar çekmeceden çıkarıp bunlar bikaç yaramazlıkları varda var daha sürekli göz önünde bulunduruyorum akıla gelmeyecek işler peşindeler çünkü evelki günde prizin içine su dökmeye çalışıyordu bitanesi bantla kapatmıştım yoksa sonu çok kötü olurdu :(
anlayacağın fındığım onları birdakika bile yanlız koyamıyorum
en zor dönemleri zararın nerden geleceğini bilmiyorlar hiç bişey bulamıyorlarsa birbirlerini dövüyorlar :eek::D
bu yazdıklarım basitinden birkaçtanesiydi
bu yüzden ne işim bitiyor ne yorgunluğum :acep:

hep diyorum ben çocuklarımızı yaradan koruyor yoksa anlık işler yapıyorlar
çok dikkat etmek gerekiyor canım

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar