Kasımda Aşk Başka :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.643

Çilekli Sakız

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
5.840
ayyyyyy gitti gittti bizim kız gitti..
Romantik şey bende diyorum bizim bitter nerelerde ayol kız kaçamaklardaymışda haberimiz yok :gulsemmi:
oh valla romantizmin dibine vurmuşsunuz..
Canoo senin adına çok sevindim ben hayırlısı olsun.
Tez zamanda evlenin insallah
minnak minnak bitterleriniz olsun

:nazo:

OP
bitter_im

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.643
bitterimm çok sevindim senin adına :ask: ayrıca yakısıyorsunuzda maşallah size -alkis hadi bakalım bir yastıkda inşallah :)
:ask::ask: ayyyy canım benimmm hayırlısı bakalım çok teşekkür ederim kuzum :eek:
ayyyyyy gitti gittti bizim kız gitti..
Romantik şey bende diyorum bizim bitter nerelerde ayol kız kaçamaklardaymışda haberimiz yok :gulsemmi:
oh valla romantizmin dibine vurmuşsunuz..
Canoo senin adına çok sevindim ben hayırlısı olsun.
Tez zamanda evlenin insallah
minnak minnak bitterleriniz olsun

:nazo:
Valla baara baara gidiyom
olcak inşallahhh bakalım hayırlısı :kayris:
Sorma romantizmin dibini gördüm
hadi bakalım inşallah
hakkında hayırlısı olsun canım

Amin ablacım sağolasın inşallah :ask:

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.515
Ay dur azcık "Sürpriiiiiiz" diyen yazının başına gülem :kptmya: kasımda aşk başka diyo ya yiriiiim seniiiiiiii :koKasım masım değil aşkcağızınız ömürlük olsun bal kaymağım :eek:

Yapraklı resimler şahane çıkmış bittim :kayris: Enişteyle çıktığın resimde ne güzel bakmışsın kız yanımda huzur der gibi Allah ağzınızın tadını hiç bozmasın inşallah

@Çilekli Sakız sen bilmiyon mu ya bu bitter ortada yoksa kesin flaş haberle gelir gündeme bomba gibi düşer diye :ko

OP
bitter_im

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.643
Bitos Allah tamamına erdirsin kuzum hangi ara buldun nan çapkın seniiii
:kptmya: ben bulurum
Sağol bitanem inşallah bakalım hayırlısı neyse o olsun :eek:
Yasine ne oldu eski bir anı olarak kaldı :)

Ay dur azcık "Sürpriiiiiiz" diyen yazının başına gülem :kptmya: kasımda aşk başka diyo ya yiriiiim seniiiiiiii :koKasım masım değil aşkcağızınız ömürlük olsun bal kaymağım :eek:

Yapraklı resimler şahane çıkmış bittim :kayris: Enişteyle çıktığın resimde ne güzel bakmışsın kız yanımda huzur der gibi Allah ağzınızın tadını hiç bozmasın inşallah

@Çilekli Sakız sen bilmiyon mu ya bu bitter ortada yoksa kesin flaş haberle gelir gündeme bomba gibi düşer diye :ko

:kptmya::kptmya: Süpris tabeee :D site böle bi zelzenişe alışık degil dicem yalan sölemiş olcam :kahkaha:
inşallah ömürlük olur bacımmm bakıces ben hala kendime konduramıyorum :kptmya: ben evlenecemde siz göreceksiniz :kahkaha:
Ballı kaymaklı sözlerin için çok teşekkür ederim bidenem :kedim: helecanlandım :D
Çok hoşuma kaçtı valla :1::1:
Çilekli sakız beklemiyodu bence şaşırdı

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.515
Elimde çiğdem çitleye çitleye izliyorum @bitter_im seni haberin ola tez zamanda kıy nikahı :D
@nk83 ben evlendim diye gelecek birgün yüreğime inecek :D

Ben kesin öyle yaparım çok normal birşey söylermiş gibi söyler ee sizden naber hadi şu konuyu bu konuyu hortlatırım diye dalarım foruma :ko

OP
bitter_im

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.643
Elimde çiğdem çitleye çitleye izliyorum @bitter_im seni haberin ola tez zamanda kıy nikahı :D
@nk83 ben evlendim diye gelecek birgün yüreğime inecek :D
:gul::gul: izle izle bakalım ne olcak ne bitcek :D
Ben kesin öyle yaparım çok normal birşey söylermiş gibi söyler ee sizden naber hadi şu konuyu bu konuyu hortlatırım diye dalarım foruma :ko
:nazo: Ben hiç konduramıyorum nedense
Yok bacım evlenme boşver ben senin yerinede evlenirim :gul:
Hele senden öyle bir atak kesin bekliyorum sende az değilsin bomba etkisi yaratacaksın ahada şuraya yazıyorum :ko

:gul: teddd bacım öle biri deil :hihh:

*Hülya*

Daimi Üye
Tepki
6.519
bitter bu resimler beni kesmez ,seni gelinlikler içinde görmeden inanmam ki evlendiğine:ask::ask:
şaka bir yaan inş. mutlu olacağın bir evliliğin olur ,hayırlı olsun şimdiden :eek:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar