Kargo Seçimim

uçanbalon

Yeni Üye
Tepki
0
Arkadaşlar merhaba,

Yİne yeni yeniden kargo ile ilgili bir iki sıkıntı yaşadım. Maalesef ki internet hayatımıza girdi gireli kargo şirketleri ile daha bir içli dışlı olduk. Öyle ki neredeyse alışverişlerimizin yarısından fazlasını artık online olarak yapıyoruz. Bu nedenle de en çok gördüğümüz kişiler arasında kargo çalışanları da var. Durum böyle olunca birçok kargo şirketinin çalışma prensiplerini, kurallarını, hizmetlerini de görüp değerlendirme şansım oldu. Sürat Kargo ile daha önce bir iki defa adres ile ilgili sorun yaşadıysam da öyle çok büyük, inanılmaz sorunlar yaratacak olaylar yaşamadık. Bu nedenle Sürat Kargo ile çalışan markaları tercih ederim. Onun dışında yine ufak tefek sorunlar yaşamış olsam da Yurtiçi Kargo ile de giderilemeyecek sorunlar yaşamadım. Bu nedenle bu iki kargo şirketiyle çalışan markaları, online alışveriş sitelerini tercih etmeye özen gösteriyorum diyebilirim. Elbette ki ara sıra öbür kargo şirketlerinden de hizmet alıyorum ancak maalesef onlarla gerçekten büyük sıkıntılar yaşıyorum. Zamanında da oldukça yaşadım, gerçekten çok sinir bozucu olaylardı. Ödemeden tutun da kargo teslimatına kadar farklı farklı alanlarda sorunlar yaşadığım oldu diğer kargo şirketleriyle. Bu nedenle size de kendim de memnun olduğum için Yurtiçi Kargo ve Sürat Kargo'yu öneririm. Sizler de bundan sonra hangi marka hangi kargoyla çalışıyormuş dikkat edin derim!

Herkese keyifli günler!

Ev Kedisi

Daimi Üye
Tepki
1.224
Aşağıdan zile basıp "balkondan sepet sarkıt" diyen kargo elemanları var onların :)

Siz asansörlü mü oturuyorsunuz binada :D

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar