Kapatıcı hakkında çok acil yardım lütfen?

acigul

Daimi Üye
Tepki
650
ben şimdiye kadar yüzüm için hiçbir ürün kullanmadım. ama strese bağlı sivilce ve lekeler meydana geldi. sivilce izleride cabası ve bayramda böyle dolaşmak istemiyorum:dertli:. tenim açık renk ve yağlı bana hangi kapatıcıyı önerirsiniz. ek olarak yanında kullanmam gereken ne varsa yazın lütfen malum bu konuda hiç bir fikrim yok..yarın almam gerekiyor heryerde bulabileceğim ürünler olursa sevinirim.. teşekkürler şimdiden

aslı0909

Daimi Üye
Tepki
770
cnm bende beyaz tenliyim niveanın ürünlerini tavsiye edebilirim sana yada avonun anew markasıda çok iyidir

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Canım ben bu konuyu nasıl görmemişim:(

Fondöten aldın mı bilmiyorum; ama su bazlı fondoten alman lazım. :eek: Loreal tavsiye ediyorum canım :eek:

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
bayram zamanı açılmış heralde o yüzden arada kaynamış tüh:gitme:

OP
acigul

acigul

Daimi Üye
Tepki
650
Canım ben bu konuyu nasıl görmemişim:(

Fondöten aldın mı bilmiyorum; ama su bazlı fondoten alman lazım. :eek: Loreal tavsiye ediyorum canım :eek:

aldım canım flormar aldım.sanırım alerji yapıyo ne zaman sürsem sanki çekirdek falan işlemişim gibi sivilce çıkıyor yüzümde. kapatıcı ve pudraya 30 lira verdim eşim kem küm etcek die onun için şimdilik seslenmiyorum ama değiştiricem.

bayram zamanı açılmış heralde o yüzden arada kaynamış tüh:gitme:

evet canım kullandığım depresyon hapı cildimi mahvetti:mendil: son anda kapatıcı felan kullanmak aklıma geldi hiç kullanmadığım için düşünemedim ama yüzümde çok iz leke oluştu oyüzden apartopar gittim flormar varmış onu aldım.güzel kapatıyoda sivilce çıkıyo yüzümden. hapıda değiştircem zaten inşallah gecerde izler kapatıcıyada gerek kalmaz

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar