Kalkık Popo Modası

sadiye

Admin
Admin
Tepki
56.321
Kalkık Popo Modası

Çoğu zaman kalça bölgesinden yağ alınıp popo bölgesine verilmesi yeterli şekillendirici etki sağlar. Fakat aşırı zayıf kişilerde yeterli yağ elde edilemez ve popo protezi kaçınılmaz hale gelebilir.

attachment.php

Popo protezleri kohezif jel içerikli, meme protezine benzeyen fakat daha sert, özel şekillerdeki protezlerlerdir ve popo kasının içine yerleştirilirler. İki popo arasındaki çizgiden yapılan 6-7 cm’lik kesiden silikonlar konulur. Dolgunluk sağlamada, kalça şekillendirmede ve dikleştirmede başarı ile kullanılan bir yöntemdir.

Ameliyat genel anestezi altında yapılır. İşlem sonrası hasta korse ile operasyondan çıkar. Aynı gün hastaneden taburcu edilir.

10 gün yüzüstü veya yan yatması önerilir. Hastadan 1 hafta kadar oturmaması istenir.

iVillage Türkiye

Ekli dosyalar

• kalkik-popo-modasi_220.jpg
    kalkik-popo-modasi_220.jpg
    9,1 KB · Görüntüleme: 76

-Gizem-

Daimi Üye
Tepki
561
Hakkını verelim tabii güzel ama bir de ters tepme olayı var hiç uğraşmamak en güzeli orjinal hali kalsın iyisiyle kötüsüyle artık kişi nasıl görüyorsa :)

OP
sadiye

sadiye

Admin
Admin
Tepki
56.321
Valla pek bilgim yok internetten öyle bir arastirsaniz, belki birseyler bulursunuz.
Sanirim Istanbul´da yasiyorsunuz imkan olarak orasi uygun bir yer diye düsünüyorum.

Tepki
25
Valla pek bilgim yok internetten öyle bir arastirsaniz, belki birseyler bulursunuz.
Sanirim Istanbul´da yasiyorsunuz imkan olarak orasi uygun bir yer diye düsünüyorum.

evet istanbulda yaşıyorum canım. internetten cok verimli bilgi alınamıyor ne yazık ki.. sanırım doktorumla konusacağım. istanbul imkan olarak fazla ama pahalı. ben operasyonumu bursada olmuştum. ve cok memnunum

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar