Kalbim berrak aklım bulanık...

haticeb

Daimi Üye
Tepki
251
kısaca anlatmak gerekirse liseden beri sevdiğim bir çocuk var ama dini yönden sevgili vs. şeylere karşı olduğum için elimden birşey gelmiyor ama canım da çok yanıyor şuan lisede olduğu gibi aynı üniversitedeyiz bu da iyice işimi zorlaştırıyor unutmaya çalışmadım mı çalıştım ama birini unutmak o kadar kolay olmuyormuş şuan hiç konuşmuyoruz ama sosyal medyada takip ediyoruz birbrimizi sadece ve bir kaç kez onunda hala sevdiğini düşünmeme neden olan sinyaller aldım arkadaşlarım sadece hissettiklerini anlat en azından bilsin diyor ne yapacağım bilmiyorum :(
düşüncelerinizi duymak isterim ... :öhööö::aglayan:

füreyya

Daimi Üye
Tepki
2.323
Zor bir durum internetten konuşun.
Sonra bir yerde buluşun. Havadan sudan ahbap gibi arkadaş gibi

OP
haticeb

haticeb

Daimi Üye
Tepki
251
elim gidiyor ama yapamıyorum ki bir de şöyle bir şey var cesaretimi kıran doğum gününde msj attım twitterdan geri dönmedi mesela bu da beni msj atmaktan alıkoyuyor :( :derdimcok:

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
Hmm peki şöyle yapsan normal arkadaş gibi bi yerde sohbet etmeyi denesen..Okulda mesela tesadüfen karşılaşmış gibi yap..Davranışlarından anlarsın zaten sana karşı ne hissediyor:eek:fff:

OP
haticeb

haticeb

Daimi Üye
Tepki
251
Koskoca üniversitede mi? Ayrica o kampuste ama benim fakultem ayri baya uzak kampüse ve birinci öğretim mi ikinci öğretim mi onuda bilmiyorum :( görmem bile zor yani :derdimcok:

OP
haticeb

haticeb

Daimi Üye
Tepki
251
Geçti ve kutlamadi :( boşuna umutlaniyorum biliyorum ama 4 senedir bekliyorum bitiremedim ne aklimda ne yuregimde :derdimcok:

füreyya

Daimi Üye
Tepki
2.323
Hatice senin biraz bitterim'den ders alman gerekiyor. Bu konularda iyidir.tanişmakta ve konuşmakta hiç zirlanmaz. Taniyor musun?
O olsa napardi diye düşündüm de hemen tel. Nosunu gonderir beni ara derdi :)

OP
haticeb

haticeb

Daimi Üye
Tepki
251
Hatice senin biraz bitterim'den ders alman gerekiyor. Bu konularda iyidir.tanişmakta ve konuşmakta hiç zirlanmaz. Taniyor musun?
O olsa napardi diye düşündüm de hemen tel. Nosunu gonderir beni ara derdi :)

Sanirim ders almalıyım bu konularda iyi değilim çünkü :) bazen bitterim gibi olmak lazim :D

OP
haticeb

haticeb

Daimi Üye
Tepki
251
Dertleşince azalır dertler derler :) senin neyin var bitterim ? :derdimcok:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar