Kafamda deli sorular yardım!!

EdaSmyrna

Yeni Üye
Tepki
3
Arkadaşlar öncelikle yeni üye olarak araniza katıldım. Herkese hayırlı akşamlar dilerim. Size önemli bi sorum olucak. Nişanlıyım ve nişanlımla reglm bitişinden 1 gün sonra birlikte olduk. 2 gun sonrasından bu yana yani yaklaşık 2 buçuk haftadır kasıktan karına doğru batarcasina bir ağrı belimde ağrı ara ara miğde bulantısı ve göğüste inanılmaz hassasiyet hissediyorum. Ayrica inanilmaz uyuyorum. Sık idrara cikiyorum fakat idrarda hafif yanma hissediyorum.cok araştırdım ama kafam çok karıştı. Acaba ergen gebeli testi mi alsam falan diye. Of hanımlar çok karisigim. Acaba hamile olabilir miyim??:(

Aşk Sancısı

Daimi Üye
Tepki
2.550
bunu anlamak için en ıyısı test al yap oda olmazsa kan testı yap onda muhakkak çıkar
bende hamıleyım aynı belırtılerı yasıyorum senınle
bence duğun tarıhını yakın bır zamana almalısın

OP
EdaSmyrna

EdaSmyrna

Yeni Üye
Tepki
3
bunu anlamak için en ıyısı test al yap oda olmazsa kan testı yap onda muhakkak çıkar
bende hamıleyım aynı belırtılerı yasıyorum senınle
bence duğun tarıhını yakın bır zamana almalısın
Kesinlikle haklısın. Tesekkur ederim tavsiyelerin icin. :cokkomik:bu arada hayırlı olsun saglikla mutlulukla insallah

Maşaaa

Daimi Üye
Tepki
15.490
Bu kadar kısa zamanda belirtin olmaz bence Psikolojik tir yum dönemi reglfen sonra çok çok ender oluyor yine de kan tahlili yaptırmalısın

MaLii

Kasabın Karısı
Tepki
58.571
Arkadaşlar öncelikle yeni üye olarak araniza katıldım. Herkese hayırlı akşamlar dilerim. Size önemli bi sorum olucak. Nişanlıyım ve nişanlımla reglm bitişinden 1 gün sonra birlikte olduk. 2 gun sonrasından bu yana yani yaklaşık 2 buçuk haftadır kasıktan karına doğru batarcasina bir ağrı belimde ağrı ara ara miğde bulantısı ve göğüste inanılmaz hassasiyet hissediyorum. Ayrica inanilmaz uyuyorum. Sık idrara cikiyorum fakat idrarda hafif yanma hissediyorum.cok araştırdım ama kafam çok karıştı. Acaba ergen gebeli testi mi alsam falan diye. Of hanımlar çok karisigim. Acaba hamile olabilir miyim??:(
Adetin hemen bitiminde hamile kalma ihtimali düşük olur genelde . Belirtiler psikolojik olabilir. İçinde şüphe varsa kanda gebeliğe baktırman en iyisi. Diğer testler için belli bi süre geçmesi gerekiyo diye biliyorum. O zamana kadar için içini yer, en temizi kan testi

OP
EdaSmyrna

EdaSmyrna

Yeni Üye
Tepki
3
Kizlar dun aksam acile gittim. Neyse ki benim hüsn-i mübalağa duygummus:) sadeece tas döküyormuşum. Traji-komik bir haldeyim

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar