Kadınların en yaşlı göründükleri gün

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.532
fft2mm1394886.jpg

Kadınların en yaşlı göründükleri gün

Bilim adamları, kadınların her Çarşamba öğleden sonra saat 15.30'da en yaşlı ve en yorgun hallerine büründüklerini belirledi

Bir kozmetik firması tarafından İngiltere'de ve ABD'de yüzlerce kadının katılımıyla yapılan çalışma, her 10 kadından birinin Çarşamba gününü haftanın en stresli günü olarak gördüğünü ortaya çıkardı.

Çalışmaya göre, Çarşamba öğleden sonrasında enerji düzeylerinin dibe vurması, iş stresinin tavan yapması ve haftasonundan kalan yorgunluğun tüm etkisini göstermesi sonucu kadınlar yaşlı görünüyor ve yaşlı hissediyor.

EN MUTLU GÜNLERİ CUMA

Kadınların kendilerini en mutlu hissettikleri gün ise Cuma. Çalışmaya katılan kadınların yüzde 60'ı, Cuma günü kendilerini son derece mutlu ve neşeli hissettiklerini belirtti.

Pazartesi gecesi, kadınların uykusuzluktan en çok şikayet ettikleri gece olarak belirlendi. Uykusuzluğun etkileri yüz ve boyun bölgesinde 48 saat sonra etkisini gösterdiği için kadınlar, Çarşamba günü daha yaşlı görünüyor.

Çarşamba günü, kadınların genellikle Pazartesi başladıkları rejimlerini ve cilt bakımlarını da en çok terk ettikleri gün olarak belirlendi.

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.687
:D Sürünüyorum adlı videomu o saatten sonra çektim hiçte birşeyim yoktu aksine süperdim :kahkaha:

sadiye

Admin
Admin
Tepki
56.321
Valla bende en cok cuma gününü severim.
Pazar gününü sevmem. :savasciasli:

kedijik

Daimi Üye
Tepki
11.921
Çarşamba öğleden sonraya daha dikkatli ve özenli yaklaşacağım bundan sonra -ciko

htc_

Daimi Üye
Tepki
986
ben evde olduğum her günü seviyorum :huhuu: :ask: Mutluyken Çirkin olmama ihtimal yok :kokos:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar