Kadınlar ilk önce...

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.528
kadinlari-anlama-kilavuzu-kadinlar-ali-campbell-1364269.jpg

Kadınlar ilk önce...

1000 kadınla yapılan ankette ise, kadınlarda gözler ve gülümseme ilk iki sırada yer aldı.

Peki, kadınlar ilk buluşmada nelere dikkat ediyor?

Çöpçatanlık sitesi ****'in yaptığı bir ankete göre, kadınlar konu dış görünüş olduğunda erkeklerin ilk olarak ellerine bakıyor. Bin kadının katıldığı anket, kadınların üçte ikisinin ilk buluşmada erkeklerin ellerini incelediğini ortaya koydu. Katılımcıların yüzde 59'u ise erkeklerde kaslı bir vücuda önem verdiğini kaydediyor. Kadınların erkeklerin dış görünüşünde dikkat ettiği bir başka nokta ise ağız ve dudaklar.

Elbette kadınların ikinci bir buluşma için karar vermelerini sağlayan tek kriter dış görünüş değil.

Kadınların dörtte üçü keyifli ve ilginç geçen bir sohbetin ikinci buluşmanın anahtarı olduğu görüşünde. Katılımcıların yüzde 69'u ukala olmayan, ancak kendinden emin bir erkek aradığını belirtiyor.

kadinlari-anlama-kilavuzu-kadinlar-ali-campbell-1364263.jpg

Anket sonuçlarına göre kadınların yüzde 57'si erkeklerin kendisine ilgi duyduğunu açıkça göstermesini ve kendisine kompliman yapmasını bekliyor.

Anket, içki ısmarlamak (Başarı şansı yüzde 13), giydiği kıyafetler ile etkilemek (yüzde 18) ve kariyerinden bahsederek etkilemeya çalışmak (yüzde 21) gibi klişeleşmiş bazı yöntemlerin ise çoğu zaman beklenen sonucu vermediğini ortaya koyuyor

Milliyet

OP
nk83

nk83

Admin
Tepki
83.528
Ben gülümsemeye bakarım :durbun: insanın gülünce gözlerinin içi güler ya o da herkeste olmaz enderdir :benmi: gerçi bu bakışa da giriyor biraz ortaya karışık ettim ben :hihi:

Kompliman bende işe yaramaz hatta gıcık bile olabilirim
spamafaute.gif
benim işim belli olmaz :nazo:

OP
nk83

nk83

Admin
Tepki
83.528
nk'yibuldusıkıştırmadanbırakmayanaslımodeli :ne: yok anam o yönden de Murat'ı iki günde boğarım ben :ko:sanadakarakterdayanmıyornköhhhsmilisi: :nazo: sevmem ormantik maçoyu bunları karşıdan okuması hoş gerisi boş

OP
nk83

nk83

Admin
Tepki
83.528
ahahahahahaha
tolga verelım kuzum bızde karakter bol ama sende begen artık bırını hem yazan hemyazdıgını begenmeyen yazar

Ay krize girdim muhabbete bak karakterleri yazan olarak en iyi ve en kötü yanlarını biliyorum ya işi o batırıyor :nazo: mesela Tolga'da pek sorunlu çıktı daha ölen karısının travması geçmemiş onu Yalan Dünya'nın çakma psikologu Zerrin'e havale edicem randevu koparmaya çalışıyorum ama dizi tatilde diye vermiyorlar :ko:ko:ko

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.687
:ko:ko muhabbete bak esra erol kısmına koptum :kahkaha:
Bende ellere çok dikkat ederim :D hele tırnak yiyorsa tamam bitmiştir aşkındanda ölsem fobim var :mad:

OP
nk83

nk83

Admin
Tepki
83.528
Ya sardı bana birde hayali karakterleri öneriyor tövbe yarabbim :ko

Ahraz

Daimi Üye
Tepki
2.294
Muhabbete limon sıkmıs gibi olacak emme:D ben ilk gozlere e dislere bakarim:eller:

Aslı Oktay

Daimi Üye
Tepki
19.334
Niye birini buluyon ya Esra Erol'musun sen

yav hayalı karakter onermıyıroum onlar gıbı bırını bulcaz dıyom da hayalı karakterlerıme bıle lımon sıktın nk'm yok sana koca moca

ne bılım bu aralar bır esra erol modundayım :kptmya: bı bıtterıme arap koca bulamadım bı de sana koca bulamadım hos sana bulsam da begendıremıyorum :kahkaha:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar