Kadın Çorabı Başka Ne İşe Yarar?

füreyya

Daimi Üye
Tepki
2.323
1.Bacak kısmını kesin ve banyoda sabun kırıklarını içine koyup öyle kullanın

2.Bacak ve bel kısımlarını kesip kendinize sayısız lastik toka yapabilirsiniz

3.Aseton ile ikisi müthiş uyumludur ojelerinizi kestiğiniz küçük çorap parçaları ile temizleyebilirsiniz

4.Bir bacağına naftalin yada koku koyup dolabınıza bağlayabilirsiniz

5.Bel ve bacaklardan kestiğiniz parçalarla kağıtları bir arada tutabilir karton rulolalar için kullanabilirsiniz.

6.Eski naylon çorap harika bir cam temizleyicidir bütün bir çorabı katlayıp dikerek camları deterjanlamak için kullanabilirsiniz

7.Naylon çorap basit cilalamalarınız için harika bir yardımcıdır.

8.Küçük parçalara kesip oyuncakları doldurmak için kullanabilirsiniz

9.Ev boyarkan karışımı kendiniz hazırlayacaksanız harika bir süzgeçdir kovanın ağzına gerip boyadaki pürüzleri çorapla alabilirsiniz.

10.Küçük bir şeyi düşürüp bulamadığın zaman ( lens, iğne..vs.) elektrik süpürgesinin ağzına geçirip elektrik süpürgesini öyle çalıştırabilirsiniz.küçük parçalar çorapta kalacaktır

11.Ayakkabıları cilaladıktan yada boyadıktan sonra baylon çorapla ovmak iki kat parlaklık verir

12.Eski çorap duvar kağıtlarını nazikçe ve etkili şekilde temizler

13.Naylon çorap bacağına koyduğun kuru soğanları mutfağa asabilirsin...

14.Evde fare varsa! aynı şekilde abur cuburları yukarıya bir yere asabilirsin

15.Havuzunuz varsa !! süzgeçi naylon çorapla sarabilirsiniz havuza düşebilecek minik eşyalar kaybolmaz

SILA

Daimi Üye
Tepki
3.186
bazı bilgiler işime yarıya bilir teşekkürler paylaşım için:sirin::sirin::sirin:

OP
füreyya

füreyya

Daimi Üye
Tepki
2.323
Kuru soğanların konuldugunu görüyorum bir de balkona asıyorlar :kahkaha:

hiç görmedim.
bizim buralarda kuşları -pislemesinler diye- kaçırmak için cama naylon poşet asıyorlar.
bende deneyip denememekte kararsızım.görüntü kötü ama bu kuşlar benim camımın önünü de çok seviyor:zopa:

H

Hera

Misafir
Hepsi harika bilgiler ama en çok buna bayıldım 10.Küçük bir şeyi düşürüp bulamadığın zaman ( lens, iğne..vs.) elektrik süpürgesinin ağzına geçirip elektrik süpürgesini öyle çalıştırabilirsiniz.küçük parçalar çorapta kalacaktır Çünkü dün gece Lensimin birini düşürdüm ve panik halde yerler de aradım teşekkürler bilgiler için

_emos_

Daimi Üye
Tepki
5.513
hiç görmedim.
bizim buralarda kuşları -pislemesinler diye- kaçırmak için cama naylon poşet asıyorlar.
bende deneyip denememekte kararsızım.görüntü kötü ama bu kuşlar benim camımın önünü de çok seviyor:zopa:

:kahkaha:gördünm cnm bizimde balkon meskenleri cd asıyorlar birde o daha güzel görünüyor en azından

çorabı birde bulaşık süngeri olarak kullananlarda görmüştüm çok köpürdüğü için

OP
füreyya

füreyya

Daimi Üye
Tepki
2.323
:kahkaha:gördünm cnm bizimde balkon meskenleri cd asıyorlar birde o daha güzel görünüyor en azından

çorabı birde bulaşık süngeri olarak kullananlarda görmüştüm çok köpürdüğü için

cd asmak çok iyi fikirmiş.
ışıl ışıl döner..

bulaşık süngeri olarak eski tülleri kullanan bir tanıdığım var.üstüste koyup, dört köşesini dikmiş.:cokkomik:

SILA

Daimi Üye
Tepki
3.186
ana bende diyordum karşı komşu daha yeni gelin neden pencerelerine poşet asıyor çok çirkin görünüyor demek kuşlar içinmiş hatta aklında noksanlıkmı var diye düşünmüştüm:cokkomik::cokkomik::cokkomik:demek bilmediğimiz neler var daha

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar