Duyuruyu Kapat
Hanimefendi: kadınlara özel bir şekilde sağlık, giyim, beslenme, diyet ve benzeri kısaca her konuda destek veriyor. Türkiye'de tek kaynak olma yolunda hızla ilerleyen Hanimefendi.com, üyeler dışında ziyaretçilere açık yapısıyla da paylaşım mantığının hakkını vermeye çalışıyor. Siz de bunun bir parçası olmak istiyorsanız, hemen ücretsiz kayıt olabilir ve aramıza katılabilirsiniz. Sensiz bir kişi eksiğiz... :)
Duyuruyu Kapat
Instagram 180T
Facebook 10K
Twitter 138T

Jet Sosyete (Tv8)

Konu, 'Eski Sezon Yerli Diziler' kısmında nk83 tarafından paylaşıldı.

1. nk83

nk83 Admin + Sitenin Hikaye Yazarı

Yakında Star'da!

Gülse Birsel’in kaleminden yepyeni bir komedi dizisi…

Gülse Birsel'in 3 yıl aradan sonra ekrana dönüş yapacağı, merakla beklenen dizi 'Jet Sosyete' Star’da izleyicileri ile buluşacak.

Ekranlarda özlenen komedi ‘Jet Sosyete’ ile geri geliyor
    BKM yapımcılığında; yönetmen Hakan Algül tarafından hayata geçirilecek “Jet Sosyete” yıldız oyuncu kadrosu ile ekranlarda komedi fırtınası estirecek.

Yıldız Kadro
    Çağlar Çorumlu, Derya Karadaş, Cengiz Bozkurt, Gülse Birsel, Sarp Apak, Ayşenil Şamlıoğlu, Bartu Küçükçağlayan, Aslı Bekiroğlu, Hasibe Eren, Enis Arıkan, Şahin Irmak, Tuğba Çom, Deniz Cengiz, Emre Taştekin ve Ecem Uzun’un oyuncu kadrosunda yer aldığı Jet Sosyete, orta halli bir ailenin jet hızıyla sosyeteye giriş hikayesini konu alıyor

Ev Kedisi bunu beğendi.
  2. Ev Kedisi

Ev Kedisi Daimi Üye

Komik karakterler var. Hele şu Hasibe Eren'in yeni karakteri
    Avuç içi kadar yoğurt yiyom doyuyom yavrum. İçim almıyo, deyip deyip yemesi.. :komik:

3. Konu Sahibi
    Konu Sahibi
    nk83

nk83 Admin + Sitenin Hikaye Yazarı

Gülse Birsel'in diğer dizilerini izleyip beğenmeme rağmen bu diziyi hiç beğenmedim ben :( Hatta çok sevinmiştim sonunda bu kadar dramın içinde bir tane komedi geliyor diye ama daha ilk andan fragmanlar beni hayal kırıklığına uğrattı maalesef zaten ilk bölümünde sonunu bulamadan kapattım

hiçkimse ve Ev Kedisi bunu beğendi.
  4. Ev Kedisi

Ev Kedisi Daimi Üye

Bence de aslında, birkaç komik sahne izlemek için, o gülse birselin oynadığı tavşan ağızlı hem de geveze kadın çekilmiyor

hiçkimse bunu beğendi.
  5. hiçkimse

hiçkimse Daimi Üye

Bu dizi tv8 e geçmiş ...