İzmirliler'in Düğünü Böyle Olur!

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Hepsi bir düğünde biraraya geldi.. Yaşlısı genci çalacak olan bir parçada sahneyi çıktı.. Çalan parça "Hey gidinin Efesi Hey..!!"di.. Onlarca kişi, bir anda bu müziğin nağmeleri eşliğinde oynayamaya başladı.. Ortaya da öyle güzel bir tablo çıktı ki..

Kaynak: Hürriyet

ferah

Daimi Üye
Tepki
9.347
sabah sabah oynamak geldi içimden seyredince:Dçok güzel ..sağol hemşerim:D

OP
Arina

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Bunu izleyince tüylerim diken diken oldu -hmm

Mss_42

Daimi Üye
Tepki
608
izmirli diğilim ama izmirde oturan biri olarak dikenlerim tüy tüy oldu...eee nede olsa bende bir efe anasıyım...oğlum halk oyunları ekibinde...harmandalını bayramlarda oynadıllar hep...şimdide kafkas ve karadeniz çalışıyorlar...şubatta gösterileri varmış ona hazırlanıyorlar...
-kop-kop

OP
Arina

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Eh bende azcuk ucundan biliyorum: Millet ne yaparsa bende aynını yapıyorum :ilknur:

G

guzelcem

Misafir
Çok güzel bir düğün helal olsun hepsine işte birlik ve beraberliğin simgesi:hhhhhh::evet::teytey::eek:-alkis-alkis-alkis:flut:dj:eek:yna2:hanimdil::hanimbye::muzikk:keman1:keman:hgeldin:halay:eek:yna4:eek:yna5:eek:ynaa:pasta:radyo:muzikses:eek:yna1:dans:hanimgul::eek:yna3:huri::eek:pucuk::cicek::beyazbayrak::cak::):):):sigara:-gozluk:yandanyandan::yandanyandan::salincak::rujsigara::findik::bayrak::bayrak::bayrak:

umel

Üye
Tepki
49
benim düğünümde de böyle olur gibime geliyor..-rgulu sözlüşüm çok iyi oynar bunu ee ailecek de izmirli olduğumuz için yer gök inler artık..:teytey::teytey:

H

Hera

Misafir
efelerrrr bende oynadım eşimle böyle karşılıklı Düğünüm de burada da gittiğim her düğünde sadce bunu ister oynarız başka bişey bu yaaaa çok başka teşekkürler paylaşım için...

melek_yüzlüm

Daimi Üye
Tepki
2.195
ne güzel herkes oynamış çok güzel bi düğün olmuştur eminim. :teytey::teytey::eek:yna4:eek:yna4:eek:yna4:eek:ynaa:eek:ynaa:eek:ynaa:eek:yna5:eek:yna5:halay:eek:yna2:eek:yna2

ayser

Daimi Üye
Tepki
7.439
:huhuu:Ben Ege'yi çok seven biri olarak bir egeli'ye kızımı gelin edeceğim için mutluyum.İşallah bu düğün gibi düğünü olur kızımın.:huhuu:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar