İzmirli Arkadaşlar, Doktor Konusunda Yardım!

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
İzmir'den olan arkadaşlarım sizlere bir sorum olacak.

Ben kadın doğum doktorumu ikiye çıkarmaya karar verdim. Aklımda aslında bir isim var. Prof. Dr. Namık DEMİR - Kent Hastanesi doktoru. Bu doktora giden var mı? Memnun musunuz? Ayrıca doktora ulaşmakta güçlük çekiyor musunuz?

Teşekkürler.:hhhhhh:

..tebessum..

Daimi Üye
Tepki
2.391
bilmiyorum gitmedim canım ya ama giderde memnun kalırsan bilgim olsun bana yakın olduğu için kentte bir doktora gidebilirim bende..benim doktorum bornovada..

OP
Arina

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Tamam canım gidersem haberdar ederim seni de. Bana da Kent Hastanesi yakın bu yüzden gitmek istiyorum. Kendi doktorum taa Alsancak'ta ve çok zor oluyor.

Bornova'da nereye gidiyorsun?

ferah

Daimi Üye
Tepki
9.347
küçük kızıma hamileyken doç.dr ömer südekan ve atilla erler takip ediyordu ve sezeyanımıda onlar yaptı ,sezeryan sırasında yumurtalık kistlerimde alındı buna rağmen hiç bir şikayetim olmadı çok memnundum doktorumdan.doğumdan sonra ne zaman zorda kalsam aradım kendisini ,herzaman beni ve eşimi sakinleştirip güven verdi sağolsun.kendisi bildiğim kadarıyla hem karataşta hemde sağlık hastanesinde görevli,tabii değişmediyse...istersen araştırabilirsin en iyi yanı paracı bir doktor olmaması,isteğim yerde tahlillerimi yaptırabileceğimi söyledi ve ben tarama testlerimi 9 eylül hast yaptırdım.

OP
Arina

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Ömer Südekan'ı duydum canım; ama randevuları çok fazla var. Ayrıca ben Karşıyaka taraflarında olsun istiyorum. Hem evime yakın o yüzden canım. Çok teşekkür ederim birtanem cevabın için.:eek:

dderya

Yeni Üye
Tepki
0
Arkadaşlarr, bende yaşadığım özel sağlık sorunlarım dolayısıyla fikir edinmek için forumda gezinirken başlıklara bakma fırsatım oldu. Sonrasında da kendime harika bir doktor buldum. Sizinle de paylaşmak istedim. İzmir karşıyaka mitra kadın doğum dal merkezinde dr. Ali Özdemir. İşinde profesyonelliği tartışılmaz ve bilgisiyle beni aydınlatarakta içimi rahatlattı. Eşi Mitra Özdemir'in de çok iyi olduğunu duymuştum. Ama kendisi sadece özel hastalara bakıyormuş bilginize...umarım ihtiyacı olanlara yardımcı ollur..

ferah

Daimi Üye
Tepki
9.347
mitra özdemir ,benim kızkardeşimin doktoruydu bildiğim kadarıyla konusunda uzman ve hastalarıyla çok ilgili iyi bir doktor...

OP
Arina

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Bende Orçun Sezer'e gidiyorum. Özel Kent Hastanesi :kayris:

zuzu44

Daimi Üye
Tepki
8.684
İzmir'den olan arkadaşlarım sizlere bir sorum olacak.

Ben kadın doğum doktorumu ikiye çıkarmaya karar verdim. Aklımda aslında bir isim var. Prof. Dr. Namık DEMİR - Kent Hastanesi doktoru. Bu doktora giden var mı? Memnun musunuz? Ayrıca doktora ulaşmakta güçlük çekiyor musunuz?

Teşekkürler.:hhhhhh:

1 dr neyine yetmiyo:kayris::kayris:

OP
Arina

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Zehra Mete'nin ücreti nedir?

dderya

Yeni Üye
Tepki
0
kent hastanesinin izmirdeki en iyi teknolojiye sahip olduğu tartışılmaz bir gerçek. ama doktorlarıyla ilgili bir bilgim yok. bir tanıdığımız "kime o teknolojiyi versen en iyisi olur" demişti :)
hı bir de unutmadan ben buraya ali özdemiri yazdıktan sonra yakın bir arkadaşımın doğum takibi için mitra özdemire gittik inanılmaz tatlı bir bayan. eğer özel gidebilecek durumunuz varsa onunla yoksa benim gibi ali beyle bir görüşün derim.

OP
Arina

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Valla şöyle diyeyim. İzmir'in en ünlü 2-3 doktoruna gittim. Şimdiye kadar bana en iyi davranan kişi Orçun Sezer oldu. İyi ki onu seçmişim diyorum. Bugün bir kez daha anladım bunu:kayris:

Mitra'yı da duydum, hatta yakınım oraya da; ama Kent Hastanesi'nde başladığım için orada devam edecğim herşeye.

dderya

Yeni Üye
Tepki
0
konu kadın doğum olunca her doktorda rahat edemiyor insan haklısın arinacım. sadece gittiğimiz ya da iyi olduğunu duyduğumuz isimleri paylaşıyoruz burada zaten:) ne mutlu senin de benimde iyi olduğunu bildiğimiz doktorlarımız var :)

OP
Arina

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Aynen. Mesela benim memnun kalmadığım diğer doktora millet ayıla bayıla gidiyor. İlginç:D:D:D

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar