İzmir'de hangi göz hastanesi daha iyi ,tavsiyelerinizi alayım...

ferah

Daimi Üye
Tepki
9.347
Hanımefendinin kıymetli hanımları ,birkaç gündür bir sorunumuz var bizim ...eşime glokom (göz tansiyonu )teşhisi kondu,gittiği dr tam teşekküllü bir hastanede tedavine devam etmelisin demiş..İzmir'de göz hastaneleri var ama nette araştırdım bazılarından memnun hastalar bazılarından değil,herkesin fikri başka başka ,İzmir'de bulunan arkadaşlardan hastane tecrubelerini paylaşmalarını bekliyorum...şirinyerdeki batı göz yakın bana ama dediğim gibi emin değilim hangisi daha iyi..teşekkür ediyorum şimdiden .

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Alaancak'ta bulunan kaskaloglu güzel. Birkaç tanıdığım orada lazer ameliyat oldu. Göz hastanesi harici hangileri olabilir diye düşünüyorum da Kent hastanesi falan var. Ben genel olarak kent hastanesinden memnunum, hep oraya gidiyoruz.

Bu arada Allah şifa versin. Çok gecmis olsun.

OP
ferah

ferah

Daimi Üye
Tepki
9.347
Alaancak'ta bulunan kaskaloglu güzel. Birkaç tanıdığım orada lazer ameliyat oldu. Göz hastanesi harici hangileri olabilir diye düşünüyorum da Kent hastanesi falan var. Ben genel olarak kent hastanesinden memnunum, hep oraya gidiyoruz.

Bu arada Allah şifa versin. Çok gecmis olsun.

Teşekkür ederim Arinacım:ask:eşim bu süre içinde Çankaya'daki Batı göz'e gitti,çok iyi muayene etmişler ve sonuç olarak glokom olmadığı sadece doğuştan retina tabakasının kalın olduğunu söylemişler ,çok şükür ameliyatlık bir durum yokmuş ama 6 ayda bir kontrole gidecek

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar