İzmir Özel Kent Hastanesi'nde Doğum Yapanlar

OP
Arina

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Kızlar acilllllllllllllllllllll doğum ücretleri hakkında bilgi almam lazım :mendil:

Doktorumda kentten, ekstradan doktor parası vermiyorum değil mi?

Çikolata

Daimi Üye
Tepki
5.378
Kızlar acilllllllllllllllllllll doğum ücretleri hakkında bilgi almam lazım :mendil:

Doktorumda kentten, ekstradan doktor parası vermiyorum değil mi?

yok canım extradan dr parası verilmiyor ben hiç duymadım burda
ama hastanenin telini arayarak fiyatları direk öğrenebilirsin sezaryen pahalı normal daha ucuz çünkü hatta arda bizede haber ver ben 4sene önce yanlışım yoksa 700 falan vermiştim

OP
Arina

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Canım bir arkadaşım aracılığı ile öğrendim; ama dr. umdan teyit ettirtmedim.

Sezeryan artık ucuz, normal pahalı:kptmya: Ne garip değil mi?

Sezeryan 3.800, normal 4.100 demiş. Ama ne kadar doğru bilemiyorum. :sim3: Gerçi Kent Hastanesi pahalıdır; ama herhalde ekstradan doktor parası da istemezler herhalde.

Ya birde aksi gibi haftaya Cuma özel sigortamın polçesi yenilenecek. Onun için öğrenmek zorundayım.:dusun:

Çikolata

Daimi Üye
Tepki
5.378
Canım bir arkadaşım aracılığı ile öğrendim; ama dr. umdan teyit ettirtmedim.

Sezeryan artık ucuz, normal pahalı:kptmya: Ne garip değil mi?

Sezeryan 3.800, normal 4.100 demiş. Ama ne kadar doğru bilemiyorum. :sim3: Gerçi Kent Hastanesi pahalıdır; ama herhalde ekstradan doktor parası da istemezler herhalde.

Ya birde aksi gibi haftaya Cuma özel sigortamın polçesi yenilenecek. Onun için öğrenmek zorundayım.:dusun:

o kadar olmuşmu canım ya benimki 1700müydü acaba eşim daha ii hatırlar :kptmya:akşama bi sorayım birde ezaryen heryerde daha mı ucuz artık şaşırdım valla :ilknur:sen bir kaç ii hastaneden daha fiyat al canım yinede

OP
Arina

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Allah yardımcın olsun arişim.. desene biraz sıkışacaksınız ... :dertli:

Sağol canım. Valla aynen öyle birtanem yandık :mendil:

canim baska hastaneleride arastir derim ben

o kadar olmuşmu canım ya benimki 1700müydü acaba eşim daha ii hatırlar :kptmya:akşama bi sorayım birde ezaryen heryerde daha mı ucuz artık şaşırdım valla :ilknur:sen bir kaç ii hastaneden daha fiyat al canım yinede

Canlarım bnm gittiğim dr. bu hastanenin dr. u. O yüzden diğer hastanelere gelmez. Ayrıca burası İstanbul gibi değil. İstanbul'da hastane çok olduğu için fiyatlar daha iyi. İzmir'de hem özel hem de güzel olan sayılı hastaneler var ve de fiyatların hemen hemen hepsi böyle. :mendil:

Tepki
44
Arinacım,illa kent hastanesinde yaptırmak zorunda değilsin doğumu...Hem daha doğuma kadar çok var,o zaman tekrar düşünürsün..bazı dr.lar istediğin yere geliyorlar..Anlaşmaları olan hastaneler oluyor..benim de tüp bebek tedavim kent te oldu,hatta rahim ağzı da kent te dikildi ama daha sonra başka hastanede başka dr a yaptırdım doğumu özel nedenlerden dolayı...Üçyoldaki egepol hastanesinden de çok memnunlar..hem özel hem de ssk lıya bakıyorlarmış orda..dr undan da memnunlar..

OP
Arina

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Canım benim sağol. Doğuma çok var evet; ama ben Cuma günü özel sigortamın poliçesini yükseltmek zorundayım. Egepol bende duydum; ama oradan birçok kilşi memnun değil araştırdığıma göre. Sende memnun kalmışsın mesela.

Bakalım ne yapacağım bilmiyorum.

OP
Arina

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Bu arada sanırım ilk ben yapacağım bu sitede doğumu Kent Hastanesi'nde. Fiyatlar sezeryan 5,000 TL imiş. :ilknur: Ben doğum yapana kadar artmaz umarım dahada :dusun: Normal doğum fiyatı da sanırım 500 TL falan biraz daha düşük fiyatlı. :sinifsinif:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar