İzmir Özel Gazi Hastanesi'nde Doğum Yapanlar

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
İzmir Özel Gazi Hastanesi'ne normal kontroller için gittim hep, kadın doğum için gitmedim. Giden var mı kızlar? Doktorları nasıl? Doğum yapanlar var mı?

xxozge

Yeni Üye
Tepki
1
ben hamileliğim boyunca özel gazi hastanesine gittim çok memnundum özellikle doktorum ayşen hanımdan fakat erken doğum oldu ve ben hastaneye gittim ve hastane beni boş küvez olmadığı için almadı haklı olabilir tabi fakat ben akşama kadar sularım gelirken hastane hastane gezdim hiç bir hastane hastası olmadığım için kabul etmedi. sadece hastanenin beni sahiplenmesini ve orda bekletip hastası için telefonla ile küvez bulunan hastaneyi tespit etmesini beklerdim. en güzel anım korku içinde geçti.

Biyomikroskobi

Daimi Üye
Tepki
517
Arişim gazi iyidir
rahmetli bi doktorum vardı orda ay ya :sinifsinif:
Genel olarak memnumum ben ordan ama doğum olarak bılemıycem canım
arastırayım bı

OP
Arina

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Teşekkürler kızlar.:hhhhhh:

ben Kent Hastanesi'ne gidiyorum. İnşallah Allah kısmet ederse doğumumu da orada yapacağım.

Ayşen Hanım benim annemin doktoruydu. Rahim ameliyatı yapmıştır kendisi. Güzel ve önemli bir doktor:kayris:

Ama sana neden o şekilde yapmışlar yazık. :eek:lmaz:

aslı0909

Daimi Üye
Tepki
770
arinacım kent hstanesi çok güzeldir birde ege özel sağlık hastanesi alsancakta trtnin yanında hüsniye hnm süper bir dr. ve hstnede çok ii tavsiye ederim

OP
Arina

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Özel Ege Sağlık'ta annem doğum yapmıştı. Bende methini duyuyorum; ama şimdi doktoruma alıştım. O yüzden Kent'e devam edeceğim canım. Sağol -hmm

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar