İyiki Doğdun Biricik Bacım nk83 ♥♥♥♥

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
Ben ıslatmak için bazen nescafe kullanıyorum bazende şeker su ve vanilyadan oluşan bir şerbetimsi şey kullanıyorum. Çok ekstra yaptığım birşey yok galiba

Sadece kremayı o anki ruh halime göre yaparım

1- 1 Poşet kremşantiyi üzerindeki tarife göre hazırlayıp içine 1 küçük paket kakaolu piknik bisküvi (herhangi bir bisküvi olabilir) kırıklayıp koyuyorum 4-5 adet fındık/ceviz hangisi olursa kırıp 1 yemek kaşığı (tepeleme değil) hindistancevizi koyup karıştırıyorum... siteye ekledim sanırım yiyenler çok beğenmişti tadını

2- Sırf şantili yapacaksam bolca hindistancevizi koyarım 1 tüpte ya limon yada vanilya esansı eklerim

3- En sık kullandığım krema : 3 yemek kaş. un ,7 yemek kaş. tozşeker ,Yarım kg süt ,25gr.margarin ve Vanilyayı muhallebi haline getirdikten sonra 1 paket çırpılmış şanti eklenendir

Bu sefer farklı bir krema yaptım onu siteye koyunca gösteririm :D

Ben hep sütle ıslatıyorum keki, bir de senin dediğin gibi deniyim canım..Not alıyım bunları,teşekkürler:sirin:

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.528
Herkesin mi imzası güne özel ya

Aldığın pastayıda getirde keselim artık hadeeeeeeeeeeee

dipnot: Sarı hatun bitoşş :D

Yaptığım pasta meyveli oldu onu yarışmaya saklıyorum :birtaşlaikikuşvurmayaçalışanuyanıknksmilisi:

Önceden yaptığımı koyayım
attachment.php

canım benim @nk83
hayatında istediğin herşeyin daha iyisi daha mükemmeli senin olsun

iyiki sende vardın iyiki seni tanıdım inanın burda tanıdğım herkesin ayrı ayrı değeri var bende hepiniz benim için çok özelsiniz :eek:pucuk:

bitterimin fikriyle bişeyler çıkarmaya çalıştık bizde :confetti: beğendiysen ne mutlu bize :sevindirikasli:

umarım burda tanıdığım tabi sende varsın nk cım arkadaşlıklarımız daha uzun yıllar sürer

iyiki doğdun iyiki varsın iyiki seni tanıdım :ask: :eek:pucuk: :ask:

Ortaya çok güzel şeyler çıkmış gerçekten :ask: çocuklarınızı yeğenlerinizi görünce o kadar hoşuma gitti ki ekrana yapıştım resmen hepsi birbirinden tatlı maşallah o kadar hoş bir düşünce olmuş ki anlatamam bana geçen duygu çok özeldi

Bende çok mutluyum hepinizi ayrı ayrı çok sevdim iyiki tanıştık konuştuk muhabbetimiz var bunlar benim için çok önemli :eek:pucuk:

q0x1450ak8z.gif

Mutlu Yıllar canım.Doğum günün kutlu olsun ...

cd1f12f9.png

Sağol Şekerparem hep beraber inşallah

Dogum gunun kutlu olsun canim,saglikla ,mutlulukla uzun yillar dilerim sana

Teşekkür ederim maren ablacım beraber nice güzel keyifli senelere inşallah :hhhhhh:

Ekli dosyalar

• Fotoğraf0986.jpg
    Fotoğraf0986.jpg
    56,5 KB · Görüntüleme: 36

maviboncuk

Daimi Üye
Tepki
16.859
Balım doğum günün kutlu olsun..

Bu yɑşındɑ mutluluklɑrın en iyisini yɑşɑr, bɑşɑrının merdivenlerini rɑhɑtlıklɑ çıkɑrsın ve umɑrım yüzün hep güler, mutluluğunu hiç yitirmezsin. Mutlu ve neşeli olmɑn dileğiyle… Doğum günün kutlu olsun!

nk83

Admin
Tepki
83.528
Balım doğum günün kutlu olsun..

Bu yɑşındɑ mutluluklɑrın en iyisini yɑşɑr, bɑşɑrının merdivenlerini rɑhɑtlıklɑ çıkɑrsın ve umɑrım yüzün hep güler, mutluluğunu hiç yitirmezsin. Mutlu ve neşeli olmɑn dileğiyle… Doğum günün kutlu olsun!

Sağol boncuğum iyi dileklerin için teşekkür ederim :eek:pucuk:

Doğum günün kutlu olsun hep “iyi ki…” diyebileceğin yepyeni bir yaş diliyorum canım,yeni yaşın mutlu ve huzurlu olsun ,nice sağlıklı yaşlara..
dg-16.png

Amin Ferah ablacım çok sağol :eek:pucuk:

OP
bitter_im

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.687
:1::1::1::1::1::1: nk'mmmmmmmmmmmmmm :1:
Ağladınmı kız doru söyle sulugöz
Ayy bacım çok çok özür dilerimki gelemedim şıp diye :eek:ys:
Kafam çok atık öle böle degil
Bitanem benim sen mutlu ol ben hergünde sana böle topic acarım @Deokman bacımın partisinde anca öle çıldırırdım
en az15 erkek düşürürüm hee

*Hülya*

Daimi Üye
Tepki
6.519
bu ne güzel bir doğum günü kutlaması olmuş ,sanaldan gerçeğe uzanan bir dostuk ve kutlama şeklide öyle gerçek ve samimi olmuş aferin sana bitter diyecem çünkü sen gerçekten bu sitenin lokomotifisin-alkis-alkis-alkis
:confetti::confetti::confetti:nk cım sende bu kutlamayı gerçekten hakeden birisin kaliteli, güzel, uzun bir ömür geçirmen dileğiyle doğum günün kutlu olsun:confetti::confetti::confetti::confetti::confetti:

nk83

Admin
Tepki
83.528
:1::1::1::1::1::1: nk'mmmmmmmmmmmmmm :1:
Ağladınmı kız doru söyle sulugöz
Ayy bacım çok çok özür dilerimki gelemedim şıp diye :eek:ys:
Kafam çok atık öle böle degil
Bitanem benim sen mutlu ol ben hergünde sana böle topic acarım @Deokman bacımın partisinde anca öle çıldırırdım
en az15 erkek düşürürüm hee

Deli ya son lafa bak

:1::1::1:Ağlamadım ama ağzım kulaklarımda kapanmıyor :1::1::1:

Bende gelemedim şimdi oturdum pc'nin başına sağolsun kuzenim pasta falan yapmış :eek: bir posta onunla kutladım şimdi de abimleri geçirdik onlarla kutladık :sevindirikasli: sabahta sizler kutladınız değmeyin nk'nin keyfine

bu ne güzel bir doğum günü kutlaması olmuş ,sanaldan gerçeğe uzanan bir dostuk ve kutlama şeklide öyle gerçek ve samimi olmuş aferin sana bitter diyecem çünkü sen gerçekten bu sitenin lokomotifisin-alkis-alkis-alkis
:confetti::confetti::confetti:nk cım sende bu kutlamayı gerçekten hakeden birisin kaliteli, güzel, uzun bir ömür geçirmen dileğiyle doğum günün kutlu olsun:confetti::confetti::confetti::confetti::confetti:

bitter harika gerçekten :kayris:parti organizasyonu ondan sorulur :confetti: Tüm hazırlıklar beni o kadar mutlu etti ki anlatamam :eek:pucuk:

Güzel dilekleriniz içinde çok teşekkür ederim hep beraber inşallah

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
Herkesin mi imzası güne özel ya

Yaptığım pasta meyveli oldu onu yarışmaya saklıyorum :birtaşlaikikuşvurmayaçalışanuyanıknksmilisi:

Önceden yaptığımı koyayım
attachment.php

Ortaya çok güzel şeyler çıkmış gerçekten :ask: çocuklarınızı yeğenlerinizi görünce o kadar hoşuma gitti ki ekrana yapıştım resmen hepsi birbirinden tatlı maşallah o kadar hoş bir düşünce olmuş ki anlatamam bana geçen duygu çok özeldi

Bende çok mutluyum hepinizi ayrı ayrı çok sevdim iyiki tanıştık konuştuk muhabbetimiz var bunlar benim için çok önemli :eek:pucuk:

Sağol Şekerparem hep beraber inşallah

Teşekkür ederim maren ablacım beraber nice güzel keyifli senelere inşallah :hhhhhh:

Harika görünüyor canım nirde bunun linki-alkis

nk83

Admin
Tepki
83.528

Smile*

Daimi Üye
Tepki
286
nk83 , iyi ki doğdun canımm, daha nice mutlu seneler dilerim sevdiklerinle :confetti:
bitter'cim ellerine sağlık, ne güzel bir kutlama olmuş bu :huhuu:
Dostluğunuz daim olsun

OP
bitter_im

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.687
Deli ya son lafa bak

:1::1::1:Ağlamadım ama ağzım kulaklarımda kapanmıyor :1::1::1:

Bende gelemedim şimdi oturdum pc'nin başına sağolsun kuzenim pasta falan yapmış :eek: bir posta onunla kutladım şimdi de abimleri geçirdik onlarla kutladık :sevindirikasli: sabahta sizler kutladınız değmeyin nk'nin keyfine

bitter harika gerçekten :kayris:parti organizasyonu ondan sorulur :confetti: Tüm hazırlıklar beni o kadar mutlu etti ki anlatamam :eek:pucuk:

Güzel dilekleriniz içinde çok teşekkür ederim hep beraber inşallah
ayy ilahi nk'm yerim seni sayende bende pof poflanıyom hergün dogum günümü yapsak sana
nice yaşlara kuzum benim seneye görüşürüz :hihi:
nk83 , iyi ki doğdun canımm, daha nice mutlu seneler dilerim sevdiklerinle :confetti:
bitter'cim ellerine sağlık, ne güzel bir kutlama olmuş bu :huhuu:
Dostluğunuz daim olsun

çok teşekkür ederim amin bitanem inşallah hep birlikte :ask:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar