İyi ki Varsın Diyebilmek

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
İYİKİ VARSIN İLKNURUM...canım dostum hayatımdaki en özel en değerli insan...seninle geçirdiğimiz yıllar ne çabuk geçmiş şimdi daha ii anlıyorum yokluğunda:((meğer en güzel günler seninleykenmiş.benim diğer yanımsın kalbimin sesini dinlemeyi senden öğrendim sende mantığının sesini dinlemeyi benden öğrendin biz seninle o kadar birbirimizi tamamlıyoruz ki sen yokken hep bir yanım eksik seni çok seviyorum kanka uzakta olsak birbirimize ayrı değiliz inanmıyorum bence ayrı olmak gönülden ayrı olanlar için geçerli bi söz iyiki seni tanıdım dostum herşeyimm...ayşegülll

yaa kankaaa valla gözlerim doldu seni çok özledimmmmmmmmmmmm:gitme: eskisi gibi yapışık ikiz olmak istiyorum seninleeee:gitme::gitme:

munise

Daimi Üye
Tepki
365
Hayatımda sayılı bir kaç kişi var ''iyi ki varsın ''dediğim.Gerçekten birilerine iyiki varsın demek çok önemli.

ayser

Daimi Üye
Tepki
7.439
benim iyiyki varsın larım çok en son iyiki varsın ı bir arkadaşıma söyledim benim şu sancılı günlerimde beni tek başıma bırakmadığı için iyiki varsın sevimser

OP
Ş

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
İyiki varsın dedikleriniz günden güne çoğalır inşallah:eek:

be_reN

Daimi Üye
Tepki
1.856
ıyıkı varsıznız hanımefendı aılesı :eek::eek: ıyıkı varsın dıyebılmek ıcın daha cok yol kat etmek gerek be askımm...:gitme:

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.528
Bende iyiki varsın Hanımefendi.com diyenlerdenim

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar