Istenmeyen tüylerinizden kurtulmanın yolu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
A

adesm

Misafir
Biz kadınların en büyük sorunu vücudumuzda görmeyi istemedigimiz tüylerdir ve bazı kremler kullandık epilasyona gittik ve olmadı hatta bunları bırakınca daha çok çıkmaya basladı ben size kendi kullandıgım bir ürünü anlatayım tüylerimde gözle görülür bir azalma oldu ve bir yandanda derimde hiçbir tahrişe kızarıklıga ve benzeri sorunlara yol açmadı çok harika bir tüy azaltıcı ve dökücü krem burada sölemek iserdim ama reklama girer ilgilenen arkadaslara özel mesaj yoluyla temin edebilecekleri yeri ve nasıl alabileceklerini anlatabilirim hatta öle böle degil direk fabrikasından ucuza alacaksınız
tuy%20azaltici%20losyon.jpg

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Biz kadınların en büyük sorunu vücudumuzda görmeyi istemedigimiz tüylerdir ve bazı kremler kullandık epilasyona gittik ve olmadı hatta bunları bırakınca daha çok çıkmaya basladı ben size kendi kullandıgım bir ürünü anlatayım tüylerimde gözle görülür bir azalma oldu ve bir yandanda derimde hiçbir tahrişe kızarıklıga ve benzeri sorunlara yol açmadı çok harika bir tüy azaltıcı ve dökücü krem burada sölemek iserdim ama reklama girer ilgilenen arkadaslara özel mesaj yoluyla temin edebilecekleri yeri ve nasıl alabileceklerini anlatabilirim hatta öle böle degil direk fabrikasından ucuza alacaksınız
tuy%20azaltici%20losyon.jpg

Bu konuda biraz daha bilgilendirirmisiniz..
Yani kullanımı ve ne kadar tüy azalttığı konusunda??

OP
A

adesm

Misafir
losyon şeklinde oldugu için hergün akşamları istenmeyen tüylerin olduğu bölgeye masaj yaparak uyguluyorsunuz ama hergün uygulamanız gerekiyor ve kısa sürede tüylerin önce inceldigini sonrada kaybolmaya basladıgını göreceksiniz bitkisel oldugu içinde tamamen sağlıklıdır

zele

Daimi Üye
Tepki
275
gerçekten ise yariyor mu bu ya? benim gobek kisminda cok tuy var, ve yuze de kullaniliyo mu?

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Özel mesaj yolu ile link atıp,reklam yapmaktan ötürü hem arkadaşımız siteden uzaklaştırıldı,hemde açmış olduğu tüm konular kapatıldı.
Bilgilerinize!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar