İstanbullu Bayanlar Nerede Doğum Yaptınız ? Hangi Doktoru Tavsiye Edersiniz ?

pokahontas

Daimi Üye
Tepki
401
İstabul'lu Bayanlar Nerede Doğum yaptınız ? Hangi DR Tavsiye Edersiniz ?
Paylaşırsanız sevinirim... Ayırıca doğum fiyatlarınıda yazarsanız süper olur ?

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Merhaba canım;
Bundan 5 yıl evvel yani 2005 senesinde Pendik Nenehatun Hastahanesi'nde doğum yaptım..
Kadın doğum uzmanım Neslihan Şeker hanımdı..Tüm rutin kontrollerimi o yaptı ve çok memnun kaldım..Kendisi soyadı gibi şeker bir bayan ve herkese tavsiye ederim..
Ayrıca benim zamanımda Nenehatun Hastahanesinde normal doğum 300 Lira,sezeryan fiyatları 450 Lira idi..
Ben sezeryan oldum ve halen doktorumu ziyarete giderim:hhhhhh:

berceste

Daimi Üye
Tepki
1.830
canım bende 2005 de avrasya hospıtal da doğum yaptım doktorum tamer sözendi çokta memnundum hamılelık boyuncada doktorumdu zaten tavsıye üstüne gitmiştim normal doğumu bılmıyorum ama sezaryan 500 ü bulmuştu

kSo

Daimi Üye
Tepki
5.908
canım bende 2005 de avrasya hospıtal da doğum yaptım doktorum tamer sözendi çokta memnundum hamılelık boyuncada doktorumdu zaten tavsıye üstüne gitmiştim normal doğumu bılmıyorum ama sezaryan 500 ü bulmuştu

bende 2008 kasımda doğum yaptım sezaryan doktorum tamer sözen harika bir doktor ve avrasya hospıtal
ayrıca tamer bey aile doktorumuz diyebilirim ablam görümcesi liseden 2 arkadaşım ve kuzenimin eşininde doktoru

doğum fiyatlarınıysa hiç bilmiyorum onunla eşim ilgilendi hep ben sordum ama dememişti

Çikolata

Daimi Üye
Tepki
5.378
hastane olarak hayru nisa bahçelievlerde yakınsan tavsiye ederim dr adı aklımda kalmadı şu an ama dr süperdi diyemem yanlız doğum sonrası güzel ilgilenildi

mcl

Yeni Üye
Tepki
14
26 mayısta bağcılar eğitim ve araştırma hastanesınde doğum yaptım devlet hastanesı tek kuruş ödemeden çıkıyoruz ve özel hastaneler kadar ihtimam gösteriyorlar harıka bır kadın doğum bolumu var dr lar hemsıreler ebeler tüm personel çok kalıteli tavsiye ederım arkadaşlar...boşuna özel hastanelere gitmenize gerek yok benim kanaatimce..

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar