Islak Kek

OP
nk83

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.528

O benim ortaam bi kerem sulanma git kendine başka ortak bul-kizgin

Heeeyt be aslan ortak biliyordum beni ortada bırakmayacağını valla arkadaşlar ben bilmem Fındık bilir artıkın sizde müşteri olarak gelirsiniz dimi şekerim...

Arina sana özel mönü yapcaz kilo aldırmayan vitaminli lezzetli yemekler bebiş durumundan torpillisin yani seni mağdur etmeyiz dimi Fındık

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
Heeeyt be aslan ortak biliyordum beni ortada bırakmayacağını valla arkadaşlar ben bilmem Fındık bilir artıkın sizde müşteri olarak gelirsiniz dimi şekerim...

Arina sana özel mönü yapcaz kilo aldırmayan vitaminli lezzetli yemekler bebiş durumundan torpillisin yani seni mağdur etmeyiz dimi Fındık

Hiç bana bakma ortak malsefe ben kendim çok kötü besleniyorum burda yaptığım güzel yemeklere aldanma:D

Senin de beni satmayacağını biliyodum ortakım benim heyt beee

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
Ay teşekkür ederim ortakcağızım sponsor olsa açarımda bir sarıkızla dönmez o tükkan :) gerçi oda gitti konduk kapının önüne bak gene aklıma geldi :gul:

O zaman enişte beni yakalarsa ayvayı yerim sen benim karımı ne özendirip duruyon diye bir meydan dayağı 3. sayfa haberi oluruz Allah muhafaza :kptmya:

sağoool canım teşekkürler Fındık zuzu beni transfer etmeye çalışıyor yetiş bacım :gul:

1 milyon tl yel kaç sarı kız alırsın hesapla artıkın ortak:kahve:

Zuzu gelmiimm yanına sulanma ortakıma-kizgin

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485

Haydin yırrttım o zaman. bekliyorum hergün özel mönümü:catalbicak:

OP
nk83

nk83

Admin
Tepki
83.528
Ay aklıma ne geldi elis akşam yapacaktı bu keki sesi çıkmıyor birşey mi oldu acaba :gul: ses ver elis korkutma beni...

ZiLeY

Daimi Üye
Tepki
1.845
nkcım ben buna karar verdim ama margarinim kalmadı evde sıvı yağla yapsam nekadar koymam gerek acilll yardımmmmm :D

OP
nk83

nk83

Admin
Tepki
83.528
Ben daha 2 gün önce yaptım 1 bardak sıvıyağ koydum güzel gözüküyordu ama abimlere gönderince tadına bakamadım...

ZiLeY

Daimi Üye
Tepki
1.845
tamamdır canım gül kurabiyesi yaptım yanınada bunu yapayım dedım coook sıkılıyorum evde mutfaga kapadım kendimi offf ki ne ooffff :D:D:D

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar