İskambil falında iddalıyım

HAFİZE

Yeni Üye
Tepki
11
İskambil falında kartlar 9 la başlar,toplam 24 kart vardır....
Her kartın bir anlamı vardır, falına bakılacak kişinin göz rengine göre ve cinsiyetine göre kendsi olarak bir kart belirlenir... Anne adı ve kendi adı kartlar karıştırılırken konuşulur, fala baktıran kişi kendisi olarak belirlenmiş kartı eline alıp desteyi istediği yerden keserek böler.... Ancak kişi uzaktaysa bir başkasına vekalet verebilir, onun adına bir başkası da fal baktıranın niyetine kartları hehangi bir yerden bölebilir. Telafonla da karşılıklı anlatım yapılabilir..
Her kartın bir anlamı vardır ona göre kendiliğinden sıralanan ve tesadüfen yan yana veya aşağı yukarı dizilişlerin, geçmişte olanları yorumlayacağımız alt sıradan sonra, içinde bulunduğumuz günü yorumlayacağımız orta sıradan sonra, üst sıradkiler gelecekte olacakların habercisidir...
Herkez doğal olarak fal bakamaz... kartların anlamını bilmek yetmez.. falcıya bu ruh daha önce bu özellğği taşıyan bir insandan gelmeli ve buna içtenlikle inanmalıdır... Eskiler buna el verme derlerdi..
Bana bu özelliği Bulgaristanda bir Bulgar kadın kendi isteğiyle ve içinden geldiği için verdi... Dostlara moral motivasyon olarak zaman zaman yardımcı oluyorum.... Hem boş zaman değerlendirme, :hhhhhh::hhhhhh:

OP
H

HAFİZE

Yeni Üye
Tepki
11
slm ben bakarım ama sana bunu anlatmak zor olucak telefon olsaydı sesli aynı anda ifade edbilirdim yada msn adresiyle cam dan olur canım bu şekilde çok zor sence nasıl yapabiliriz saygılar...

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.643
ayyyyyyyyyyy banada bakkkkkkkkkkkkkkkkkkkk :bitter::bitter:
noluuuuuuuuuuuuuuuuuuurrr :bitter:

su.ay

Daimi Üye
Tepki
1.545
bende isterim. bunu yolu yok mu? burdan sorsak yazsan zor mu olur ki?-hmm-hmm

SILA

Daimi Üye
Tepki
3.186
hafize hanım bende isterim banada bakarmısın lütfennnnnnnnnnnnnnnnnnnn:sarilma::sarilma::sarilma::sarilma::cicek::cicek::cicek::cicek:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar