İp Tül Ve Perde Modası

Şekerpare

Daimi Üye
Tepki
20.501
2010 ve 2011 yılının son trendi olan tüllerden bahsetmek istiyorum. Son zamanlarda sizin de dikkatinizi çekmiştir sanırım. İp tüller ve perdeler. Son derece şık ve zarif duran bu ip perde ve tülleri salon, mutfak ya da diğer odalarınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Renk renk, desen desen iplerden üretilen bu perde ve tüller kullanıldığı mekânlarda aydınlık avantajı da sunmaktadır. Eğer akranlık bir mekâna sahipseniz ya da mekanınızın aydınlık havasını kaybetmesini istemiyorsanız, kesinlikle bu ip perde ve tülleri tercih etmelisiniz. Diğer perde ve tüller gibi ışığın girmesini engellemez. Ayrıca sadece ip tüllerden kullandığınız zaman, ek olarak ip perde de kullanmayabilirsiniz. Güneşlik kullanmanız yeterli olacaktır. Yine istenilen renkte ve ölçüde sipariş etmeniz mümkündür. Bu senenin ve 2011 yılının en gözde perde ve tül ürünleri olan ip perde ve tülleri sizde kendi zevkinize göre tercih edip evlerinizin dekorasyonuna farklı bir ışık katabilrisiniz.

ipperde.bmp

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.518
Bana ilk başta hoş gelmişti bazı modeller ama herkeste olmaya başlayınca baydı biraz :bayil: emeğine sağlık..

sadiye

Admin
Admin
Tepki
56.321
Aklima nedense oglum geldi, orada ip kalmaz heralde benim öyle perdem olsa.

Bu güzel durmus. :sirin:

ipperdeb5.jpg

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar