!!! İnsan beyninin gücü (Bu olay yaşanmıştır) !!!

ELDA

Daimi Üye
Tepki
4.389
!!! İNSAN BEYNİNİN GÜCÜ (Bu olay yaşanmıştır) !!!

Polonya'daki Lodz kasabasından çıkan tren, dükkanlara dondurma dağıtır. Görevlilerden ikisi, dondurmaları dükkana taşımak için dondurma
dolabının içine girer. O sırada dolabın kapağı kapanır ve içerde
kalırlar. Dolabın kapağını vururlar ama onları duyan kimse yoktur. Öleceklerini anlarlar ve sürekli kendi kendilerine "Donucaz, donucaz..." diye mırıldanırlar. İçlerinden bir tanesi kağıda "Yavaş yavaş tenimiz donmaya başladı, artık dayanamıyoruz." diye yazı yazar. En sonunda bunlar donucaz diye diye donarak ölürler. O akşam onları orada bir kasabalı bulur ve polise haber verir. Olay yerine gelen polis bunların otopsisini yaparak donarak öldüklerini kamuoyuna açıklar.

AMA DOLAP SABAHTAN BERİ ÇALIŞMIYORDUR...

~ RQS£ ~

Daimi Üye
Tepki
752
Valla ya çok şaşırdım:s insan neye inanırsa eger gerçekten inanırsa oluyormuş gerçekten

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
bunu ilk duyduğumda çok şaşırmıştım demek ki insan biraz güçlü olsa her istediğini yapacak güçte aslında

G

guzelcem

Misafir
Demek ki beyinlerine o düşünceyi yerleştirmişler arkadaşlar buna '' TAKINTI'' Denir... psikolojik takıntı beyinsizler ALLAH AKIL FİKİR VERSİN....

felisity

Daimi Üye
Tepki
1.778
düşünce gücüne inanıyorum ben,hani derler ya birşeyi kırk kere söylersen olur diye onun gibi bişy buda. bişeyi süreklidüşünürsek başımıza gelir. iyi veya kötü ne düşünürsek düşünelim kainata o mesajı göndermiş oluyoruz ve düşündüğümüz şeyi yaşıyoruz

Ahraz

Daimi Üye
Tepki
2.294
İnanmıyorum ya:ne:
Bundan sonra hep olumlu şeyler düşüncem:panter:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar