İnce Telli Saçlar İçin Şampuan

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
glissampuan.jpg

ince Telli Saçlar için Şampuan
Zor şekil alan, ince telli saçlara sahibim. Hacim veren, parlak gösteren ve çabuk yağlanmasını önleyen bir şampuan arıyordum.

Market rafında Gliss’in pembe kutulu şampuanını gördüğümde ilgimi çekti. Üzerinde parlaklığını yitirmiş saçlar için bilgisi vardı. Bir kere denesem ne olur ki diye düşündüm. Denedim ve sonuç muhteşem oldu!

Gliss parlaklık veren pembe şampuanın kokusu harika, saçlarım kolayca taranıyor ve şekil alıyor. İçeriğindeki inci proteini sayesinde saçlarımın pürüzsüz görünmesini sağlıyor. Üstelik çabuk yağlanma sorunu da ortadan kalktı. Şampuanla birlikte Gliss’in onarıcı saç kremini ve nemlendirici spreyini de kullanıyorum. Her birinden çok memnunum.

Setin toplam fiyatı 25 lira civarında.

Eğer sizin de ince telli ve rengi solmuş saçlarınız varsa kesinlikle Gliss parlaklık veren pembe kutulu şampuanını tavsiye ediyorum.

Kaynak:Yüksektopuklar

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Teşekkürler canım. Gliss bir ara kullanıyordum :eek:

I

ılgaz

Misafir
kuzenimin saçıda ince telli ve çok dökülüyor kuzenime söyliyimde bir de bunları denesin bakalım umarım faydasını görürü herkes paylaşım için teşekkürler :)

Lilav

Daimi Üye
Tepki
21.987
Ben bir ara tüm serisinden aldim ama pek bir faydasini görmedim acikcasi simdi dove kullaniyorum:sackurutma:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar