İlkokul 1. sınıf annelerinin mekanı

A

azaro

Misafir
Kızım 1. sınıfa başladı ben ondan daha çok heyecanlıyım. Ona belli etmesemde ne yapacak nasıl başaracak diye endişeliyim. Eşim bana destek olup
rahat olmamı kızımızn bunun da üstesinden geleceğini söylüyor.
Kızım anasınıfını bitirdiği okulda öğrenimine devam edecek. Artık büyüklerle tenefüze çıkacak öğlen yemeğine ve en çokta tuvalet konusunda endişeliyim. Evde şimdiden bunun eğitimini vermeye çalışıyorum aman şuraları tutma şöyle yapma vs vs vs...
Ayrıca okuma yazma öğrenmeye başlayacak dersler. ...
Oyun yok , o oyun odasına gideceğiz diyor oyun odasına artık gitmek yok anneciğim diyorum bakalım ne yapacak...
Siz neler hissediyorsunuz...
Tatilde onlara okuma yazma ile ilgili birşeyler öğretmelimiyiz
yada aklıma gelmeyen neler yapılmalı...

Bu platformda 1. sınıf la ilgili her konuda paylaşımda bulunalım aklımıza takılan her soruyu ve sorunu burada paylaşarak çözelim ... :panter:

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Henüz bir çocuğum yok; ama ona bazı şeyleri sıkmadan anlatmanız gerekli bence. Çünkü ne kadar üzerine giderseniz o kadar soğur. Bu arada eğitim hayatında başarılar diliyorum :hhhhhh:

akca

Üye
Tepki
62
benim kızımda busene1. sınıfa baslıycak işin kötüsü biz anasınıfınıda göndermedik nasıl alışıcak bilmiyorum şimdiden onun stresine girdim ALLAH yardımız olsun

OP
Çikolata

Çikolata

Daimi Üye
Tepki
5.378
benim kızımda busene1. sınıfa baslıycak işin kötüsü biz anasınıfınıda göndermedik nasıl alışıcak bilmiyorum şimdiden onun stresine girdim ALLAH yardımız olsun

hayırlısı canım keşke gönderseymişsin ama olsun sıkma canını yetrki sevsin öğretmenini arkadaşlarını çabuk uyum sağlar benimde oğlum 5 yaşında geçen sene kreşe gitti yarım gün bu senede anasınıfına başlıcak umarım bizde zorlanmayız bu sene

mes32

Daimi Üye
Tepki
1.200
benim kızımda 1.sınıfa gidiyor.daha yeni yeni okumaya geçti bide hızlandıra bilse keşkeee:ninni:

mes32

Daimi Üye
Tepki
1.200
iyimaaşallah ama çok zormuş birinci sınıf ödev yapmaktan ve hecelemekten bi haal olduk yaniii

mes32

Daimi Üye
Tepki
1.200
Benim birtanecik kuzum sınıfını pekiiyle geçtiiiii...çoook mutlu yummmm....

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar