İlkbahar Yaz Ayakkabı Modelleri {2010 Ayakkabı Modası}

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Cicek Desenleri

Rag & Bone Cap Toe Oxfords, $325 {Shopbop} Deena & Ozzy Suede Oxfords, $58 {Urban Outfitters} ASOS Mister Two-Toned Lace-Up Brogues, $51.28 {ASOS} J Crew Camden Brogues, $250 {J. Crew} Jil Sander Leather Slip-On Brogues, $570 {Net-A-Porter}

Dokuma {Orgu} Detaylar

Coach Simona Heels, $198 {Coach} Proenza Schouler Woven Lace-Up Heels, $1,055 {Opening Ceremony} Loeffler Randall Carlie Mignon Twist Sandals, $325 {Shopbop}

Nude {ten rengi} Ayakkabilar

Coach Stephanie Heels, $188 {Coach} Jean-Michael Cazabat Mignona Oxford, $345 {Bloomingdale's} Jeffrey Campbell Dominate Wrap Heel, $128 {Urban Outfitters} Chloé Wood and Canvas Wedges, $650 {Net-A-Porter}

Oxford Ayakkabilar

Rag & Bone Cap Toe Oxfords, $325 {Shopbop} Deena & Ozzy Suede Oxfords, $58 {Urban Outfitters} ASOS Mister Two-Toned Lace-Up Brogues, $51.28 {ASOS} J Crew Camden Brogues, $250 {J. Crew} Jil Sander Leather Slip-On Brogues, $570 {Net-A-Porter}

Peep-Toe {burnu acik} Botlar

Acne Raya Boots, $529 {Acne} Free People Cut Out Eyelet Bootie, $68 {Free People} ASOS Tate Lace-Up Booties, $68.38 {ASOS}

Kirmizi Renk

Aldo Mintken Oxfords, $54.98 {Aldo} Diane Von Furstenberg Suede Platform Sandals, $280, {Shopbop} Opening Ceremony Ankle Clog Boot, $520 {Opening Ceremony} Loeffler Randall Maggie Flats, $395 {Ten Over Six}

Kafes Ayakkabilar

Anthropologie Transom Wedges, $145 {Anthropologie} Maison Martin Margiela Net Classic Heels, $735 {La Garçonne} Topshop Raver Mesh Sandals, $100 {Topshop} Jil Sander Mesh Oxfords, $545 {Barneys}

Espadriller

Robert Clergerie Naya Raffia Platforms, $355 {Barneys New York} Dolce Vita Ulma Espadrilles, $150 {Martin + Osa} Pierre Hardy Espadrille Wedges, $565 {Barneys New York}

Takunya Terlikler

Jeffrey Campbell Karl Clogs, $135 {Jildor} Swedish Hasbeens Lace-Up Clogs, $398 {Free People} Free People Charli Platform Clog, $179 {Free People} Twelfth Street by Cynthia Vincent Tamara Embroidered Wooden Clogs, $350 {Shopbop}

Spor Ayakkabi'dan gelen ilham

Alexander Mcqueen Puma Elevate Wedges, $248 {Oak} Topshop Unique Skater Boots, $310, {Topshop} Alexander Wang Mirte Boots, $550 {Opening Ceremony}

kaynak:salıncakta iki kişi

Kariyer

Daimi Üye
Tepki
323
hepsi birbirinden güzel çok beğendim tşkler paylaşım için

serena

Aktif Üye
Tepki
162
sahım sen bitanesin eline koluna saglık canım benim içim gitti barneys in ayakkabılarına mükemmeller ne yazıkki fiyatlar yüksek ve türkiyede satısı varmı bilmiyorum ama mükemmeller 3 yıl önce kuzim getirmişti N.Y. den ama calındı...1 hafta aglamıstım:aglayan: bayramdı misafirlige gitmiştik ve ben eve terlikle dönmüştüm rezillikti...artık ayakkabılarımı cantamda poset tasıyarak içeriye alıyorum bilen bilir ayakkabı benim tutkum gözüm gibi bakıyorum böyle oldugunda insan üzülüyor çok...derdimi yasayan bilir cicişler...-hmm:gitme::dusun:

su.ay

Daimi Üye
Tepki
1.545
ne kadar değişik modeller var. paylaşım için teşekkürler

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar