İlk adımı atıyoruz

S

Selamun Aleyküm

Misafir
Merhaba kızlar,

Siteyi bayağı gezdim dolaştım, anladığım kadarıyla çoğunuz evlisiniz. Allah mutlu mesut etsin inşallah.

Haftaya pazar günü beni istemeye gelecekler, bir süredir görüşüyoruz zaten, çokta aşığız -hmm heyecanlıyız...

O gün ne giyeceğim?
Hangi rengi seçmeliyim?
Onlar geldiğinde kapıda mı karşılamalıyım?
Yanlarında oturmalımıyım?
Sizler deneyim sahibisiniz, bana fikir verin.
Tesettürlüyüm, fikir verirken bunu göz önünde tutun lütfen.

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
O gün ne giyeceğim? o gün biraz klasik olabilirsin canım ama tamamen tarz meselesi tarzın nasıl bilmiyorum ben kot etekle gömlek giymiştim...etek ceket takımı giyebilirsin mesela
Hangi rengi seçmeliyim?bu tamamen senin zevkine kalmış ama koyu renkler daha ağır durabilir
Onlar geldiğinde kapıda mı karşılamalıyım?önde annen baban dursun tabi sende kapıda karşıla:kayris:
Yanlarında oturmalımıyım?ben oturmuştum ama bilemicem bu biraz geleneklerle de alakalı olabilir-hmm
Sizler deneyim sahibisiniz, bana fikir verin.
Tesettürlüyüm, fikir verirken bunu göz önünde tutun lütfen.

benim fikirlerim bunlar canım fazla da gözünde büyütme heyecanlısın tadını çıkart ayrıntılarda boğulma-kop

maviboncuk

Daimi Üye
Tepki
16.859
öncelikle hayırlı olsun canım...senin zevkine bağlı bence giyceğin kıyafet ..ilknurun dediği gibi olabilir.. yada pantolun ve gömlek de olur..siyah kumaş pantoln beyaz gömlek bence bayana çok yakışıyoo...
annen ve baban önde durur sende yanlarında..

Lilav

Daimi Üye
Tepki
21.987
canim bencede siyah pantolan üstünde güzel bit tunik giyebilirsin :kokos:
hafif makyaj yapabilirsin fondoten sürme falan.
birde otur canim yanlarina -hmm

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
Şimdiden hayırlı uğurlu olsun canım.

Kapıda karşıla,kıyafete gelince bence sen kendine en çok yakışanı daha iyi bilirsin.Onu giy.:ayna:

Hoşgeldin der,biraz yanlarında oturu sonra da kahveyi yapmak için mutfağa gidersin-ayse

OP
S

Selamun Aleyküm

Misafir
Hepinize teşekkür ederim canlarım, konuyu tekrar görünce heyecanım arttı
galiba herşey olup bitene kadarda bu böyle devam edecek:kptmya:

yanlarında oturma konusunu aydınlığa kavuşturduk :)
tamam yanlarında oturacağım.

makyaj konusunda, galiba naturel tonlarda makyaj yapmamda sakınca olmayacak.

ne giyeceğime gelince, bu konu hala muallakta:mendil:

nazoeren

Daimi Üye
Tepki
2.261
hayırlısı olsun canım.hepsi gelip geçecek,tatlı telaşlar bunlar:kayris:kıyafeti ancak mağaza gezerek,yanına bir arkadaşını ve anneni alarak,onlarla fikir alışverişinde bulunarak halledebilirsin.mutluluklar dilerim

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Öncelikle hayırlı olsun canım. Ben isteme gününde, naturel bir makyaj ve siyah dizaltında bir elbise giymiştim. Yanlarında da oturmuştum. Kapıda karşılamıştım ki çiçek ve çikolatayı kaptım :kptmya:

Tesettürlü olduğun için en uygun kıyafet bana göre klasik bir takım olacaktır. Etek ve üzerine güzel bir gömlek tercih edebilirsin mesela. Diğer sorularına da zaten üstte cevap vermiş oldum:)

Allah tamamına erdirsin hayatım -hmm

OP
S

Selamun Aleyküm

Misafir
hayırlısı olsun canım.hepsi gelip geçecek,tatlı telaşlar bunlar:kayris:kıyafeti ancak mağaza gezerek,yanına bir arkadaşını ve anneni alarak,onlarla fikir alışverişinde bulunarak halledebilirsin.mutluluklar dilerim

canım teşekkür ederim, en zoru kıyafet seçimi olacak.
artık mağazaları talan edeceğim, istediğimi bulana kadar :)

OP
S

Selamun Aleyküm

Misafir
Öncelikle hayırlı olsun canım. Ben isteme gününde, naturel bir makyaj ve siyah dizaltında bir elbise giymiştim. Yanlarında da oturmuştum. Kapıda karşılamıştım ki çiçek ve çikolatayı kaptım :kptmya:

Tesettürlü olduğun için en uygun kıyafet bana göre klasik bir takım olacaktır. Etek ve üzerine güzel bir gömlek tercih edebilirsin mesela. Diğer sorularına da zaten üstte cevap vermiş oldum:)

Allah tamamına erdirsin hayatım -hmm

teşekkür ederim tatlım,
etek ve gömlek veya elbise giyeceğim.
c.tesi günü bir elbise aldım ama annem beğenmedi
çok yaşlı göstermiş beni, anneye bak ya :)

SILA

Daimi Üye
Tepki
3.186
hayırlı uğurlu olsun canım allah tamamına erdirsin kıyafet konusunda sen kendine yakışanı daha iyi bilirsin ten rengine uyan bir kıyafet seç-hmm-hmm-hmm

OP
S

Selamun Aleyküm

Misafir
hayırlı uğurlu olsun canım allah tamamına erdirsin kıyafet konusunda sen kendine yakışanı daha iyi bilirsin ten rengine uyan bir kıyafet seç-hmm-hmm-hmm

Çok teşekkür ederim ablacım, sağolasın.
bana siyah çok yakışır, birde siyah göz kalemi veya sürme ile makyajı tamamlarsam süper olur :) :kayris:

Madmazel

Daimi Üye
Tepki
2.700
ilk once hayirli olsun canim,ben Azeri oldugum icin bizde adetler bir az deyisik,biz gelenlerin yaninda oturmayiz,onlar gelib diyer odada seni gormeliler,bence makyaj sade yapsan daha iyi olur,yani gundelik makyaj geyimin de duyun kiyafeti falan diyil guzel olsun sana yakisan olsun ve sade olsun.Allah mesud etsin canim

OP
S

Selamun Aleyküm

Misafir
ilk once hayirli olsun canim,ben Azeri oldugum icin bizde adetler bir az deyisik,biz gelenlerin yaninda oturmayiz,onlar gelib diyer odada seni gormeliler,bence makyaj sade yapsan daha iyi olur,yani gundelik makyaj geyimin de duyun kiyafeti falan diyil guzel olsun sana yakisan olsun ve sade olsun.Allah mesud etsin canim

Teşekkür ederim tatlım, Allah razı olsun. Her birinizin önerisini çok önemsediğimi bilin lütfen. Sağolun.

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Konu sahibi sahte bir kişilik olduğu için kapatıyorum konuyu.

pervin86

Daimi Üye
Tepki
1.104
ne giysen yakışır bitanem çık çarşıya pazara ama dikkat et gelme nazara hayırlı uğurlu oılsun sevginiz daim olsun yüzünüz hep gülsün en güzel günler hepimizin olsun:sirin:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar