İlginç cinsiyet tahminleri

felisity

Daimi Üye
Tepki
1.778
:sokye acıyı doğur hacıyı- acı yiyenin erkek çocuğu olurmuş
:sokye tatlıyı doğur atlıyı, ye ekşiyi doğur ayşeyi- bir anadolu atasözüymüş
:sokanne adayının karnı yumurta gibi büyürse bu bebeğin erkek olacağı, eğer yana doğru yayılırsa kız olacağı anlamına gelirmiş.
:sokerkek bebek olacak olacaksa karın sivri, kız olacaksa yayık olurmuş
:sokbaba adayı gebelik boyunca anne adayıyla birlikte kilo alırsa bebeğin erkek olacağı anlamına gelirmiş
:sokanne adayı gebelikte güzelleşirse bebek erkek olurmuş,çünkü kız bebek annenin güzelliğini alırmış.
:sokerkek olacak bebek karında daha aşağıda, kız bebek ise daha yukarda dururmuş
:sokkız bebek olacaksa anne adayının kiloları daha çok kalça ve basende birikir, erkek çocukta ise daha çok göbek bölgesinde birikirmiş.
:sokgebelikte anne adayının göğüsleri çok irileşirse bu bebeğin kız olacağı anlamına gelirmiş
:sokerkek bebek olacağında anne adayının canı daha çok et,peynir isterken kız bebekte meyveyi daha çok istermiş.
:sokanne adayının idrar rengi açık sarıysa bu bebeğin erkek olacağı, koyu sarıysa kız olacağı anlamına gelirmiş.
:sokanne adayının gebelik boyunca ayakları üşüyorsa bebek erkek olurmuş
:sokanne adayının tüyleri çoğalıyor ve daha çabuk uzuyorsa bu bebeğin erkek olacağı anlamına gelirmiş.
:sokerken gebelik döneminde bulantılar çok sıksa bu bebeğin saçlı olduğu ve kız olacağı anlamına gelirmiş.
:sokanne adayının gebelikte burnu büyürse bebeğin erkek olacağı anlamına gelirmiş.
:sokbebek anne karnın sağında ise erkek,solunda ise kız olurmuş(usgden anlaşılabiliyormuş)
:sokhamile olan bayanın başına o görmeden bir fiske tuz atılır, eğer bayan ilk önce burnunu ellerse erkek,ağzını ellerse kız bebeği olurmuş.
:sokbebeğin kalp atışları hızlıysa erkek, düşükse kız olurmuş.
:sokucunda alyans olan altın kolye annenin avcunda serbestçe sallandırılır,eğer küresel hareket ediyorsa erkek,gidip geliyorsa kız demekmiş.
:sokeğerbir erkek bebek gebe kadınla çok ilgileniyorsa karnındaki bebeğin kız olduğu anlamına geliyormuş:cokkomik:
:sokgebe bir kadına elini göstermesini söylediğinizde eğer avcunu gösteriyorsa kızı,elinin dışını gösteriyosa oğlu olurmuş:cokkomik:
:sokanne adayının gebelikte sol memesi daha büyükse bebek kız,sağ daha büyükse bebek erkek olacak anlamına geliyormuş.
:sokanne adayının oğlu varsa başının arkasına bakın,saçlarının kafasındadaireselolarak dağıldığı nokta kafasının ortasındaysa kız kardeşi,yandaysa erkek kardeşi olacakmış
:sokgebe birkadının sol göz kapağını hafifçe elinizle aşağı çektiğinizde eğer v şeklinde bir damar görünüyorsa bebeği kız olacakmış.
:sokgebe bir kadına masadaki anahtarı kaldırmasını söyleyin eğer yuvarlak yerden tutuyorsa kızı,uzun yerden tutuyorsa oğlu,ortasından tutyorsa ikizleri olacak demekmiş.
:sokbir önceki çocuk ilk anne dediyse bebek kız, baba dediyse erkek olacak demekmiş.
:sokbirdiş sarımsak yiyen gebe kadın terlediğindesarımsak kokuyo kızı kokmuyorsa oğlu olacak demekmiş.:cokkomik:
:sokeğer gebelikte yüzünüzde ve göğsünüzde sivilce çıktıysa kızının olacakmış(benimçıktı kızımmı olacak şimdi):dance10::evet::cokkomik:
:sokanne adayına arkadan bakıldığında gebe olduğu anlaşılmıyorsa bebek erkek olacak demekmiş.
:sokanne adayının yumurtlama günüyle yaşının toplamı çift sayıysa kızı, tek sayıysa oğlu olacağı anlamına geliyormuş.
:sokgebekalındığı anki cinsel ilişkide kim daha ateşli ve istekliyse bebek onun cinsiyetinden oluyormuş.:cokkomik:

benden bu kadarrrrr. değişik fikirleri ve yöntemleri olanlar bizimle paylaşsınlar lütfen.

OP
felisity

felisity

Daimi Üye
Tepki
1.778
bugünhamile bi bayanla karşılaştım bebeğin cinsiyetini sormadan önce neleryaşadığını hamileliğinin nasıl geçtiğini sordum burda yazılanları tuttu tamamen sonra erkekmi dedim evet dedi. eğer bunlar doğruysa benim kızım olacak demektir.

-Gizem-

Daimi Üye
Tepki
561
Çok duyuyorum çevremde bu tür şeyleri. Bir de makas-bıçak vardı. 2 yastığın altına saklanırdı bunlar. Birinde makas, birinde bıçak. Sanırım makasın saklı olduğu yastığa oturunca kız çocuk oluyordu. :D Açıklaması ne, neden böyledir bilmiyorum ama. Gerçek olabileceğini de sanmıyorum açıkçası. Yalnız hamilelikte birini kınadığın zaman, çocuğunda da o huy olduğuna inanıyorum :)

besmele

Daimi Üye
Tepki
384
ayy o yüzük olayına cok inanıyorum kaç tane cocugun olacagını bile biliyor :D çocugu olan kadınlara yaptım hep dogru cinsiyet ve sayı cıktı kaç cocugu varsa ondan sonra yüzük kımıldamıyor bile cok ilginç valla bende bir tanecik erkek cıkıyor bende tutmaz inş.. :D

OP
felisity

felisity

Daimi Üye
Tepki
1.778
anneme babaannem her hamileliğinde bıçakla makası yapmış annem hepsinde makasın olduğu mindere oturmuş ve biz 3 kız kardeşiz

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar