"İkisi de süper"

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.531
598472607927.jpg

"İKİSİ DE SÜPER"

Cansel Elçin'den güzel oyunculara övgü

Yakışıklı oyuncu Cansel Elçin, Arap MBC4 kanalında yayınlanan ‘Turki Ekstra' programına konuk oldu.

Ahmet-Yasemin-hatirla-sevgili-2136063-450-300.jpg

Fransa'da büyüyen Elçin, Paris'te 25 yıl kalmasına rağmen her zaman Türk kaldığını, Türkiye'de ‘Kırık Kanatlar'dan sonra oynadığı ‘Hatırla Sevgilim'i en çok sevdiği dizi olarak gösterdi. Elçin, Arap hayranlarının Tuba Büyüküstün ile 'yakın arkadaş' olduğu, birbirlerine yakıştıkları ve onu sevdiğine dair yazı ve fotoğraf paylaşımları olduğu hatırlatılınca gülerek "Burada ne dememi bekliyorsunuz?" dedikten sonra "Beren ve Tuba Büyüküstün ile telefonla görüşürüz sık sık. Her ikisi de güzel, ikisi de profesyonel ikisi ile de çalışmak isterim. İkisi de süper ve kaliteli insanlar" karşılığını verdi.

gc41.jpg

Elçin, sol gözünün diğerinden daha küçük olduğunu öne sürenler bulunduğunu, kendisi için yazılan yorumlarda fark ettiğini ifade ederken, "Ben öyle şeylere takılmıyorum. Nedenini de bilmiyorum. Bazen yorulduğum zaman oluyor. Küçükken bisiklette kaza geçirdim. Biraz gözümün altında kemik zedelendi. Belki ondan da olabilir. Çocukken biraz yaramazdım; taş, sapan, her şey oldu. Ondan olabilir" dedi. DHA

HT Magazin

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.687
:D oooohh benimde bi elim yagda bi elim balda olsa bende ikiside süper derim :kptmya:

Ev Kedisi

Daimi Üye
Tepki
1.224
En süper'i çıktı bence.
Guzellik kralicesiymiş meğer: Amine Gülşe.
Kıza hayran kaldim. Barbi bebek gibi herseyiyle..

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar