Ikinci kizimin gelisi

kuseyen

Daimi Üye
Tepki
2.715
canim aradaslarim ilk kizimin gelisini size anlatmisdim simdide ikinciyi anlatayim.
bu hamileliyimde sizlerin icinde oldum.orkularimi heyecanlarimi sizinle paylasmisdim.cok korkuyoduk dogumdan.ilk dogumum cok zor olmustu cunki.bir gun sabah uyaninca tuaf agrilar vardi bende.ilk once gecer simdi deyip umursamadim.ama oylene dogru sancilarim artdi.hemen babamizi ardim gel ben cok korkuyorum qaliba bebek geliyo dedim.korkma dedi simdi geliyorum.yengemi aradim gel diye.o da geldi.evet aksama dogru sancilar beni iyce kisiltdi.canim kizimla konusmaya basladim bak beni incitme tamammi yavrum.buyuk kizim ben hastaneye gidince aglamaya basladi anne gitme.ama guzel kizim sana anlatmisdim anne hastanaye sana kardes getirmeye gidicek demisdim.kardes istemiyomusun diye sordum.istiyorum anne dedi aglaya aglaya.bende agladim.bir yandan kizim bir yandan da heyecan.hastaneye gitdik kontrolde doktor iyyce beklemissiniz hemen doguma dedi.evet kizim geldi.ama beni o kadarda incitmedi.meleyim gulum.allahima cok cok sukurler olsun cok sevinliydim.allah her kese nasip etsin canim arkadaslarm insallahhhhhhhh

sadiye

Admin
Admin
Tepki
56.321
Rabbim anali babali büyütsün canim meleklerini. Ne güzel annesini üzmeden gelmis.

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.515
Allah analı babalı büyütsün hayatınıza mutluluklar güzellikler getirsin inşallah :huhuu:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar