İkinci Kez Anne Oluyorum

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.644
Kuzucuuumm seni tekrar aramızda görmek ne kadar hoş ne kadar mutlu oluyorumm inan yorumların paylaşımların şahane iyiki varsın hoşgeldin tekrardan balçiçeğim:mavis: Rabbim hayırlı bir evlat nasip etsin inşallah hira hanıma kardeş geliyor demekki sağlıcakla kucağınıza almak nasip olsun kuzucuumm :papatya::kalp:

Maşaaa

Daimi Üye
Tepki
15.490
Uzun bir ara verdim yine buraya :)
Ama bu sefer geçerli nedenlerim var ;)
9 Aralık günü yani doğum günümün oldugu gün tekrar ikinci kez anne olacagımı öğrendım :sarısınhamis:
Şuan 9 haftalık olduk rabbım isteyen herkese nasip etsın ınsallah :hamis::nazar:
:tatlim::tatlim::tatlim:ay hayırlı uğurlu olsun inşallah yine duygulandım :aglama: Allah sağlıkla kavuşmayı nasip etsin :denizkizi:

OP
Aşk Sancısı

Aşk Sancısı

Daimi Üye
Tepki
2.550
kızlar hepinize ayrı ayrı çok tesekkür ederım :asikk:Rabbim isteyen herkese nasıp etsın ınsallah :hamis:
bitterımm fırsat buldukça artık hep burdayım internet sıkıntım da yok artık :bengeldim:kısacası burada yaşlanmaya geldım :cokkomik:

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.644
kızlar hepinize ayrı ayrı çok tesekkür ederım :asikk:Rabbim isteyen herkese nasıp etsın ınsallah :hamis:
bitterımm fırsat buldukça artık hep burdayım internet sıkıntım da yok artık :bengeldim:kısacası burada yaşlanmaya geldım :cokkomik:
pek sevindim canımmm cok güzell beraber doğum şafaklarını sayarız :kalp:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar