İğneli Epilasyon Tecrübem

Betül 39

Yeni Üye
Tepki
0
Merhaba ben yüzümdeki ince ve goze baticak siyahliktaki tuylerimden aşırı rahatsız biriydim bir cok araştırmam da bir cok salon lazer yapalim diyerek ikna etmek istedi .Fakat lazerin yüz bölgesinde ciddi bir çoğalma ve ince kılların kalın kıllara donusucegini daha once lazer mağduru olan arkadaşımla konusarak sans eseri Lazer yaptırmayı tamamen aklımdan çıkardım.İgneli epilasyon da herkese güvenip yaptırılacak bir islem kesinlikle degil cok yer araştırdım videolar izledim en son hem bana yakin hem fiyatı ile uygun bir yer buldum gitmeden sayfasinda yorum yapanlara bile özel yazdım itiraf edeyim Neyse randevu aldim bir demo çalışması gibi kisa bir sure randevu aldim tatli guler yuzlu oldukça aydınlatıcı bir uzmandı sedyeye yattim ve nasıl bir acı beni bekliyor merak icinde bekledim işlem başladığında hafif bir akım tuylerim ince sık oldugundan dikkatli bir calisma yapti işlem bitti bir ay bekledim ve alinan o bolge neredeyse hic cikmadi 2ci rndevumda tamamen bir uygulama istedim uzun bir randevu aldım full calisti epey kızarıklık sislik oldu ertesi gun minik kabuklanmalar basladi bir hafta sonra iyi bir bakimla cildim toparladi. 3seansim daha kisa gecti .
Cabuk sonuc vermesinin nedeni hicbir islem yapmadan ilk iğneli epilasyon yaptirmam oldu.Sck iğneli epilasyon şimdi teşekkür ediyorum 4seansim var sadece 15 dk belki daha az sürer.Size tavsiyem kesinlikle igneli epilasyon yuzumde iz filan yok cok mwmnun kaldim

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar