İbrahim Saraçoğlu'nun Zayıflatan Maydanoz

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
images219-150x150.jpg

İbrahim Saraçoğlu Zayıflatan Maydanoz !
İbrahim Saraçoğlu Zayıflatan Maydanoz ! Maydanoz bitkisi ****bolizmamızı hızlandıran ve kısa sürede daha fazla enerji harcayarak, daha hızlı yağ yakmamızı sağlayan çok değerli bir yeşil yapraklıdır. İbrahim Saraçoğlu maydanoz konusunda sayısız araştırma yapmış ve sonunda maydanozun kesinlikle zayıflatıcı bir etkisinin olduğunu ortaya koyarak, her sabah tüketilmesi gerektiğini belirtmiştir.

Maydanoz, tek başına değil taze sıkılmış limon suyuyla bir kür haline getirilir ve öyle tüketilir.

Saplarıyla birlikte 15-20 tane taze maydanozu havanda iyice eziyoruz, üzerine yarım limon sıkıyoruz. İyice karıştırdıktan sonra sabah kahvaltısından yarım saat önce aç karnına tüketin, üzerine bir bardak su için.

Blendırınız varsa, havanda dövmek yerine şöyle de kürü hazırlayabilirsiniz:

* 15-16 sap maydanoz (kökleri hariç, saplarını da kullanıyoruz)
* 2 yemek kaşığı taze limon suyu
* Yarım bardak su

Maydanoz, limon ve suyu karıştırıyoruz. Hepsini blenderdan geçiriyoruz. Bu maydanoz kürünü sabah aç karnına kahvaltıdan 30 dakika önce içmelisiniz. Arkasından da bir bardak su içmelisiniz.

İbrahim Saraçoğlu Maydonoz Kürü nasıl uygulanır?

On beş gün boyunca, ara vermeden her sabah maydanoz kürünü uygulayın. Sonra bir hafta ara veriyoruz. Bir hafta aradan sonra tekrar on beş gün aynı şekilde kürü uygulayın.

15 gün kür + bir hafta ara + 15 gün kür

Dört-beş ay sonra duruma göre bu kürü aynı şekilde tekrar edebilirsiniz.

Küre başladığınız ikinci günden itibaren etkisini görecek, kendinizi daha dinç ve zinde hissedeceksiniz.

Netten Alıntıdır.

Aslı Oktay

Daimi Üye
Tepki
19.334
yarın hep beraber denıyelım bakalım nasıl oluyomus olmez sag kalırsak yazarız sonucu :kahkaha::kahkaha::kahkaha::kahkaha:

flamingo

Daimi Üye
Tepki
6.630
ben onun lahana kürünü dnemiştim işe yaramamıştı..her sabah üşenmeden lahana kaynatıp aç karnına suyuu içiyorum...pehhh..işe yarasaydı bari..

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar