Duyuruyu Kapat
Hanimefendi: kadınlara özel bir şekilde sağlık, giyim, beslenme, diyet ve benzeri kısaca her konuda destek veriyor. Türkiye'de tek kaynak olma yolunda hızla ilerleyen Hanimefendi.com, üyeler dışında ziyaretçilere açık yapısıyla da paylaşım mantığının hakkını vermeye çalışıyor. Siz de bunun bir parçası olmak istiyorsanız, hemen ücretsiz kayıt olabilir ve aramıza katılabilirsiniz. Sensiz bir kişi eksiğiz... :)
Duyuruyu Kapat
Instagram 180T
Facebook 10K
Twitter 138T

Huzursuz Olduğunuzda Nasıl Davranışlar Gösterirsiniz?

Konu, 'Hiç Bir Başlığa Uymayan Yazılar' kısmında Simge_01 tarafından paylaşıldı.

1. Simge_01

Simge_01 Daimi Üye

Her türlü olumsuz durum maalesef biz insanlar için... Günlük hayatın içindeki sorunlar, çözümü elimizde olmayan sorunlar, insanlardan kaynaklanan sorunlar.Ya da nedensiz bunalmalar.

Üzüldüğünüzde,mutsuz olduğunuzda,bunaldığınızda nasıl davranızrsınız? Ben genelde bu tarz durumlarda hemen olayın etkisi altında kalmamak için güzel bir ev temizliğine girerim öyle sıradan da değildir :) Saatlerce hem beynimle konuşur hem tüm hırsımla domestoslar bir yana cifler bir yana ben bir yana dağıtırız kendimizi :) Yani sırf olaya odaklanmamak için kendimi ev işine veririm.Ya siz arkadaşlar böylesi durumlarda sizler nasıl davranıpşlar gösterirsiniz? Tepkinizi hangi olayla atmaya çalışırsınız?.

BAL KÖPÜĞÜ bunu beğendi.
  2. Ev Kedisi

Ev Kedisi Daimi Üye

Ben huzursuz durumlarda bir şey yapamam. Öylesine dururum, kitlenirim yada kukumav gibi düşünürüm.
    En sonunda da olumlu düşünmeye karar veririm.
    Zaten bu son aşamam olmasa psikologluk işim olurdu yani :)

Simge_01 bunu beğendi.
  3. Konu Sahibi
    Konu Sahibi
    Simge_01

Simge_01 Daimi Üye

Ben normalde deli gibi iş yaparım onu yapamasam alışveriş yaparım fakat bu gün durum biraz değişik içimden hiçbirini yapmak gelmiyor.Mecbur yaptığım şeylerden de keyif alarak yapmıyorum

4. BAL KÖPÜĞÜ

BAL KÖPÜĞÜ Daimi Üye

huzursuz gergin olduğumda esneme nöbeti geçiririm:gulsemmi:
    esneyip dururum bide saçımla oynarım