Herkese Selaaam, Ben geldim :)

nar-ı beyza

Daimi Üye
Tepki
1.230
Selam herkese... yıllar olmuş buralara uğramayalı unutulmuşumdur sanırım. Üye ismimi unutmuşum yeni üyelik oluşturup kendimi buldum o şekilde:olamaaaz: bir uğrayayım hal hatır sorayım kendimi hatırlatayım dedim. Eskilerden kimler kaldı kimlerin hayatında neler değişti evlendin mi :utangac:

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.644
Selam herkese... yıllar olmuş buralara uğramayalı unutulmuşumdur sanırım. Üye ismimi unutmuşum yeni üyelik oluşturup kendimi buldum o şekilde:olamaaaz: bir uğrayayım hal hatır sorayım kendimi hatırlatayım dedim. Eskilerden kimler kaldı kimlerin hayatında neler değişti evlendin mi :utangac:
Canımmmm ayyy unuturmuyuz hiç kuzum hoşgeldin sefalar getirdin gözlerim şenlendi adını görünce :kalp: evet canım evlendim bugün bir sene oldu :)

OP
nar-ı beyza

nar-ı beyza

Daimi Üye
Tepki
1.230
@bitter_im çok teşekkür ederim
:kaalp: hep şen ol inşallah. Ayy maşallah Rabbim Hayrlı mubarek eylesin ili Cihan Saadet’i nasip etsin çok sevindim :selam:

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.515

Hoş geldin nar-ı beyza :mavis:Valla ben sitemliyim sosyal medya platformları çıktı hepiniz gittiniz uğrayanlar tek tük aşk olsun hepinize :sinirli:Şaka bir yana iyi misin nasılsın keyifler nasıl?

OP
nar-ı beyza

nar-ı beyza

Daimi Üye
Tepki
1.230
Hoş geldin nar-ı beyza :mavis:Valla ben sitemliyim sosyal medya platformları çıktı hepiniz gittiniz uğrayanlar tek tük aşk olsun hepinize :sinirli:Şaka bir yana iyi misin nasılsın keyifler nasıl?

Valla sitem etsen de haklısın ablacım :kaalp: :olamaaaz: Şöyle bi giriş yapayım o zaman, önce çalışma hayatına başladım evi bile otel gibi kullanıyordum hem öğrencilik hem öğreticilik yapmak çok zormuş öğrenmiş oldum sonra büyük bi trafik kazası geçirdik ailecek ölümden döndük 3 yıl oldu sanırım hala ağrıları çekiyorum ama çok şükür bu günüme :kaalp:abim evlendirdik hala oldum teyze oldum 3. Defa kendi memleketimize taşındık :hopp:aman olaylar olaylar . Sizler nasılsınız bir sıkıntı yok inşallah

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar