Herkese Merhabaa..:))

H

Hera

Misafir
canım izmirde yaşıyorum ancak okul eskişehirde olduğu için yaz döneminde burdayım..nasipse okul bitecek yine izmire dönücem..istanbul nerden çıktı yaf..:hihi:

anladım tatlım hayırlısı olsun izmir yanıyo ve Deniz çok güzel Haberin oLaaa -ciko yukarda Maviboncuğun mesajı içinde yazmışsın oku baka hayatım

OP
umel

umel

Üye
Tepki
49
anladım tatlım hayırlısı olsun izmir yanıyo ve Deniz çok güzel Haberin oLaaa -ciko yukarda Maviboncuğun mesajı içinde yazmışsın oku baka hayatım

heheee..onu ben maviboncuktan alıntı yapacaktm ama yanlışlık olmuş..:cokkomik: yaa sorma izmire gitmek için yanıp tutuşuyorum ben de burda..:sinifsinif: sıcak mıcak ama güzel benim memleketim..:lilav: denizlere atlayasım vaarrr..:eek:ky: az kaldı ama bu hafta sonu kaçamak yapıcam gibi..-rgulu

H

Hera

Misafir
heheee..onu ben maviboncuktan alıntı yapacaktm ama yanlışlık olmuş..:cokkomik: yaa sorma izmire gitmek için yanıp tutuşuyorum ben de burda..:sinifsinif: sıcak mıcak ama güzel benim memleketim..:lilav: denizlere atlayasım vaarrr..:eek:ky: az kaldı ama bu hafta sonu kaçamak yapıcam gibi..-rgulu

Yap yapp atla uçağa biz bu haftasonu Allhın izniyle çeşmedeyiz tatlişkom :yandanyandan: beklerim gel sendeeee Sole Mareden giriyoruz

OP
umel

umel

Üye
Tepki
49
Yap yapp atla uçağa biz bu haftasonu Allhın izniyle çeşmedeyiz tatlişkom :yandanyandan: beklerim gel sendeeee Sole Mareden giriyoruz

ahhh ahh ne uçağı..:uzgun: buradan yok ki izmire..ama haftaya kesin ordayım çok sıkıldım burda..ama ilk önce sevdiceğimin yanına gideceğim ıspartaya.. ordan da izmir bu hafta sonu değil de haftaya kesin çeşmedeyim kaçarı yok..-rgulu
sen de en iyisini yapıyorsun git valla bu mevsimde zor çekiliyor izmir..-ciko

H

Hera

Misafir
ahhh ahh ne uçağı..:uzgun: buradan yok ki izmire..ama haftaya kesin ordayım çok sıkıldım burda..ama ilk önce sevdiceğimin yanına gideceğim ıspartaya.. ordan da izmir bu hafta sonu değil de haftaya kesin çeşmedeyim kaçarı yok..-rgulu
sen de en iyisini yapıyorsun git valla bu mevsimde zor çekiliyor izmir..-ciko

Hadi yaa yokmu üzüldüm senin adına 7 saat uzun bir süre ve zaman kaybı da neyse sağlık olsun bu mevsimde zor vallaha buraları ama Neyseki foça Bodrum çeşme Kuşadası biliyorsun ki Çok kısa mesafelerde Şanslıyız ki biz her hafta sonu sırayla canımızın istediğini geziyoruz Kocişimle..

LiLi

Daimi Üye
Tepki
12.556
00000.gif

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar