Hayatın yaşamaya değer olduğunu hiç unutmayalım ve kimselerin bizi üzmesine izin verm

inci

Yeni Üye
Tepki
21
hayat güzel ne olursa olsun yaşamaya değer ben kalp krizi geçirdiğimde bunu çok daha iyi anladım ve hiçbir zaman önce ben önce benim hayatım ve sağlığım ileri gelir bunu anladım çünki ben varsam hayat var ben varsam yaşam var ben yoksam zaten hiçbiri yok demektir o yüzden kimsenin bizleri üzmesine izin vermeyelim

niha55

Daimi Üye
Tepki
1.156
Öncelikle geçmiş olsun canım.
Hani derlerya kaybetmeden kıymet bilinmez diye çok doğru tıpkı seninde yaşadığın gibi sağlığını kaybettiğin zaman hayatın çok değerli olduğunu anlamışsın.
Keşke daha önce hiç kaybetmeden anlaşılsa değerler

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Canım çok ama çok geçmiş olsun.
Maalesef her zaman böyle değilmidir,hayatın anlamını hep başımıza gelen kötü deneyimlerden sonra değerini anlarız.
Her ne kadar eksileri ilede olsa hayat bizim hayatımız,acısı ile tatlısı ile akıp geçiyor işte zaman.
Rabbim büyük acılar vererek sınamasın bizleri inşallah.
Tekrar hayata merhaba demek gibi bir durum senin durumun.Yeni hayatına hoşgeldin canım:cicek:

OP
inci

inci

Yeni Üye
Tepki
21
evet hayatın değerli olduğunu ben şeker hastası ve rahim kanseri olduğum zaman anlamıştım aslında ama şimdi kalp krizi geçirdiğimde yada ölümle burun buruna geldiğimde daha iyi anladım allah beni sevdiklerime ve kızıma bağışladı diyorum çok zor günlerdi

OP
inci

inci

Yeni Üye
Tepki
21
şahmarancım dediğin gibi hayata tekrar merhaba dedim ama bende şöle diyorum allahım bana bu hastalıkları verdiş ama beni denemek için şükürmü edicem isyanmı diye bense her zaman şükrediyorum çünki beterin beteri var ve benim yanımda ailem vardı ben bu dünyada acı çekiyorum ama rabbim belkide öbür dünyada beni ödüllendirecek ama genede ne olursa olsun halime şükür en azından elim ayağım sağlam

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar