Hayatımı kendimi nasıl değiştirebilirim??

ela gözlü

Yeni Üye
Tepki
8
kızlar şu sıralar çok,durgunum her şey çok tersine gidiyor her konuda çok,isteksizim çok üzülüyorum bu durumuma ders çalışamıyorum bir şeye konsatre olamıyorum ve herşeye takıyorum aynaya bakasım yok bu ve benzeri problemlerle karşı karşıyayım çok saçma olduğunu biliyorum ama sebebi yok neden böyleyim bilmiyorum yaşamımda neleri değiştirmem gerekiyor daha fazla böyle yaşamak istemiyorum lütfen tavsiye verin bana yardım edin

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
Mumkunse yeni bir yere git. .olduğun mekandan kurtul bir süre. Değişik şeyler yap. .hiç yemedigin icmedigin tatlar dene. .güzel bi sinema filmine git. .mumkunse deniz kenarına git. ..içine çek o kokuyu:))

OP
E

ela gözlü

Yeni Üye
Tepki
8
Haklısın canım ya şu okul bitsin tatil e başlayayım istiyorum bunlar stresten,oluyor hepönerin için teşekkürler

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.518
Fındık Kurdu'na katılıyorum her zamankinden farklı şeyler yapmaya çalışmalısın. Kendine bir hedef belirle ona ulaşmak için çabala mesela bizim burada bazı arkadaşlarımız diyet günlüğü yapardı yedikleri içtikleri yaptıkları spor ne ne kadar süre yaptılar kaç kilo verip ne kadar aldılar falan filan düzenli yazarladı öyle bir şeylerde yapabilirsin

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.685
Merhaba :hhhhhh:
Aramıza hoşgeldin tatlım :balkopugu:
Henüz çok gençsin be güzelim en güzel yaşındasın emin ol.
Bu yaşta bu kadar karamsar olman çoook tuhaf.
Bir erkek arkaş edinebilirsin
Aşk her yaşta güzeldir ve kalbine ruhuna iyi gelecektir :D
Sen boşver @nk83'nin diyetini @Fındık Kurdu'nun deniz havasını bittercigini dinle
Kız şştt bak profesyonel konuşuyor burda yabana atma beni

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.518
Kılavuzu bitter_im olanın başı dertten kurtulmaz ama onu da dip not geçem dedim içimde patlamasın sen bakma ona ela gözlüm sen önce iç huzurunu sağla bu sitenin çapkın kızının dediğini sonra yaparsın :D

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.685
Kılavuzu bitter_im olanın başı dertten kurtulmaz ama onu da dip not geçem dedim içimde patlamasın sen bakma ona ela gözlüm sen önce iç huzurunu sağla bu sitenin çapkın kızının dediğini sonra yaparsın :D

Aşk olsun bacım şurda kızın haline üzüldügümden yoksam öneri verirmiyim daha elindekinide kaparım :gul: yaparim biliyon :nazo: hazır yolunu açmışkene bırakta düşürsün bir iki bişey

aysecolaksiz

Yeni Üye
Tepki
0
kendine yeni uğraşlar bulmalısın kesinlikle kendini dinlememeyi öğrenmelisin öncelikle.
saçı rengini değiştirip değişik bir kesim yaptırabilirsin mesela :) ;)

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar